Ploty Betafence

Reikia pagalbos?

1000 characters left

Captcha code Atsvaidzināt attēlu

greenbau pobočka Betafence

Ikvépimas

Tinklas ir gabionai gėlynams

Pavasaris, pats metas pasirūpinti savo sodo augalais: sėti, sodinti ir formuoti lysves. Visus šiuos darbus lengviau atliksite naudodami regztos ir suvirintos vielos tinklą.

Read more ...

Ką pasirinkti: pintą ar suvirintą tinklą?

Pagrindinis klausimas, kurį tokioje situacijoje galima užduoti: kokia bus tinklo, kurį montuosime paskirtis?

Jeigu norime aptverti savo sklypo ribas ir galinį namo kiemą, tokiu atveju geriausiai tiks pintas Resistor tinklas (reikiant didesnės apsaugos naudojamas Resistor Super tinklas su storesne viela). Jeigu norite ne tik patikimos savo kiemo ir sodo apsaugos, bet ir labiau žavinčio bei elegantiškesnio sprendimo, tada labai rekomenduojame naudoti Pantanet suvirintą tinklą.

Read more ...

Kilnojami aptvarai šunims ir arkliams

Dažniausiai naudojamas būdas sumontuoti aptvarą savo keturkojams draugams – pastatyti fiksuotą tvorą: įkalant stulpus į žemę (arba įtvirtinant betone) ir pritvirtinant tinklą, vielą arba horizontalias medines lentas. O ką manote apie tai, jeigu aptvarą būtų galima perkelti vis į naują vietą, leidžiant šunims nuolat žaisti ant šviežios žolės?

Šiuo atveju sprendimas gali būti Tempofor kilnojami aptvėrimai. Abiejose galuose Tempofor panelės turi atsikišusius profilius, kurie gali būti tvirtinami betone arba plastiko pagrinde. Tvoros plastikinis pagrindas yra su daug ertmių, į kurias galima statyti profilius arčiau arba toliau vienas kito, taip sukuriant įvairias formas ir išlinkimus (pvz. apvalų aptvarą arkliams).

Read more ...

Tvora bet kokiai žiemai

Kaip tinkamai žiemai paruošti ne tik namą ir kiemą, bet ir tvorą? Keleto patarimų laikymasis dar tvoros pasirinkimo ir montavimo metu gali Jums padėti išvengti daug problemų ateityje.

Read more ...