Ploty Betafence

Reikia pagalbos?

1000 characters left

Captcha code Atsvaidzināt attēlu

greenbau pobočka Betafence

Kompanija Eurobud

Įmonė Eurobud specializuojanti karinės inžinerijos projekte, užsakė mūsų aptvarus aplink kariuomenės zoną. Buvo sunaudota daugiau kaip 1 km ilgio Nylofor 3D plokščių. Aukštesniam saugumui, jų apatiniai galai buvo panardinti į betono pagrindą. Plokštės buvo sumontuotos ant kvadratinių stulpų su dvigubais išlenktais laikikliais ir Concertina spygliuotų vielų juostomis. Karinė sritis buvo apsupta dviem eilėmis tokių didelio saugumo tvoromis (pagrindinių ir išorinių).

IMG 6717

Read more ...

Privatus namas Klucz miestas

Privati nuosavybė Kluczėje yra šalia gatvės tarp kitų pastatų. Todėl priekinė dalis buvo svarbiausia. Štai kodėl savininkas nusprendė ją užtvirtinti elegantiškais horizontaliais Horizen palisadais. Aptvėrimas taip pat buvo įrengtas viengubais slenkančiais vartais su elektriniu mechanizmu ir motorizuotais slankiojančiais vartais Horizen. Visa investicija buvo padengta metalo antracitu BF7016M.

image1

Read more ...

Plieno serviso centras Gonvarri, Čekijos respublika

Pramoninių pastatų kompleksas (inžinerija ir statyba), Trikampio pramoninėje zonoje, skirtas technikos gamybai automobilių pramonėje. Įmonė buvo aptverta iš priekio su Nylofor 3D žaliomis plokštėmis, sumontuotose specialiuose Quixolid stulpuose. Turto šonai buvo apsaugoti grandinine linija, sumontuota ant apvalių stulpelių.

Żatec 00001

Read more ...

Privatus namas su Horizen vartais, Poland

Privatus investuotojas iš Wola Kobylańska aptvėrė savo turtą 3D antracito spalvos plokštėmis. Tačiau jis nusprendė įrengti įėjimą su reprezentatyviais horizontaliais palisadais. Šalia Horizen 1 metro pločio viengubų slenkančių vartų buvo įdiegti Horizen stumdomi vartai, kurių plotis 4 m ir buvo paruošti motorizacijai. Abeji Horizen vartai buvo užpildyti metaliniais antracito spalvos BF7016M, kurie gerai susiderina su aptvarais.

mili 2017 05 01 172

Read more ...

Creazen plokštės biurų pastatas, Krakovas

Biuro pastatų Krokuvoje savininkas nusprendė pridėti moderniame pastate neįprastą architektūrinį elementą. Jis pasirinko atlikti šią užduotį kartu su Creazen tvora, pagaminta iš vertikalių kontūrų, sukryžiuotų nevienodu intervalu. 2 metrų aukščio plokštės aplink lauko terasą buvo montuojamos ant Bekafix stulpų pamato. Tvora taip pat buvo įrengta kartu su dvigubais slenkančiais Creazen stulpais.

creazen 2016 12 07 679

Read more ...