Ploty Betafence

Reikia pagalbos?

1000 characters left

Captcha code Atsvaidzināt attēlu

greenbau pobočka Betafence

Ikvépimas

Alternatyva nukaltai tvorai: Zenturo, CreaZen, Horizen, Decofor plokštės

11803s 1beka thumb640x480

Nukaltos tvoros yra nepaprastai žavios ir prideda prabangos klasikinėms rezidencijomis. Deja, kai jos yra įdiegiamos mažose nuosavybėse, gali atrodyti pernelyg didelės. Tačiau yra ir alternatyva.

Mažoms klasikinio stiliaus nuosavybėms turėtų būti suteikta dekoratyvinė tvora, kuri atrodo daug lengvesnė nei nukalta. Puiki alternatyva didelių gabaritų nukaltoms tvoroms yra mūsų Decofor sistema, kurios dizaino charakteristika yra klasikinė ir tuo pačiu metu turi lengvą novatorišką struktūrą, todėl puikiai tinka ir mažoms zonoms.

105209s 1beka

Jūsų Decofor plokštės tvora gali būti išlenkta (Arco) arba plokščia (Recto). Nepriklausomai nuo tipo, galite jas įdiegti tiek pamatų, tiek plytų stulpuose (arba pamatuose plytų stulpeliams, taip pat specialiuose metaliniuose stulpeliuose).

panele ogrodzeniowe creazen composition betafence

Iš prigimties gražus

Įdomi alternatyva nukaltoms tvoroms taip pat gali būti originalus CreaZen palisadas, įkvėptas gamtos. Tai klasikinis modelis, kuris naudojamas novatoriškoje formoje, nes profiliai, kurie sudaro palisadą, yra atsitiktinai išdėstyti ir sukryžminti čia ir ten, kad būtų panašūs į krūmų šakas. Ši paprasta ir natūrali tvora puikiai atitiks tiek klasikinę, tiek modernią architektūrą.

117132s 1beka139919s 1beka

Sukurkite savo grožį

Mėgstate platų nukaltų tvorų stilių diapazoną? Nagi, galite sukurti daugiau savarankiškai. Sukurkite savo tvorą naudodamiesi universalia priemone – Zenturo sistema. Kada pamatysite jos galimybes, jūs tikrai norėsite daugiau nei tik tvoros. Zenturo gali būti naudojama sodo elementų kūrimui, tokių kaip vijokliniams augalams, dekoratyvinei gabiono sienai ir pan.

Neįtikėtinai dekoratyvus Zenturo plokščių dizainas yra dėl skirtingų angų dydžių ir dvigubų pakaitomis suvirintų horizontalių laidų derinio. Inovatyvų tvoros charakterį papildomai pabrėžia madinga spalva: metalizuotas antracitas. Zenturo tvora yra skaidri, tačiau jei tikitės daugiau privatumo, galite užpildyti plastikiniais pikseliais arba Flexo juosta. Ir pikseliai ir juostos gali būti naudojamos tam, kad ant tvoros sukurtų originalų raštą, kad ji būtų dar labiau dekoratyvi.

betafence panele ogrodzeniowe horizen sandacza mili 2016 11 24 347

Horizontali tvora

Nukaltos tvoros yra išstumiamos iš rinkos naujų sprendimų, kurie reaguoja į besikeičiančią aplinką (tankus individualus būsto vystymasis arba terasuota plėtra) taip pat kaip naujos tendencijos tvoros pramonėje. Naujos tendencijos puikiai suderinamos su mūsų horizontalia Horizen plokščių sistema. Horizontalus plytelių išdėstymas užtikrina privatumą ir atrodo elegantiškai, nepaisant tam tikro neskaidrumo lygio. Visi sistemos elementai: skersiniai, stulpai, vartai ir įėjimas buvo sukurti siekiant sukurti vieningą nuoseklią liniją. Tokiu būdu Horizen atneša taiką jau prie jūsų nuosavybės įėjimo. Taip pat saugumo požiūriu, nes jo struktūra užkerta kelią laipiojimui.

Betafence sistemos ne tik pasižymi patraukliu dizainu, bet yra ir puiki alternatyva nukaltoms tvoroms dėl naudojamos naujoviškos dengimo technologijos, kurios užtikrina patogų naudojimąsi daugelį metų, be jokios reguliarios ir brangios priežiūros. Jūs tai įvertinsite jau po pirmo sezono.

ŠIOJE SVETAINĖJE NAUDOJAME SLAPUKUS TAM KAD PAGERINTUME JŪSŲ NARŠYMO PATIRTĮ Paspausdami ant betkurios nuorodos svetainėje duodate mums teisę naudoti slapukus. Privaatsuspoliitika