Ploty Betafence

Reikia pagalbos?

1000 characters left

Captcha code Atsvaidzināt attēlu

greenbau pobočka Betafence

Ikvépimas

Antikorozinės dangos: geros tvoros esmė

128839s 1beka thumb640x480

Jei norite, kad jūsų svajonių tvora tarnautų daugelį metų, pasirinkite modelį, kuris užtikrintų ilgaamžiškumą su antikorozine danga.

Ilgaamžiškumas yra viena iš savybių, į kurias kiekvienas pirkėjas turėtų atkreipti dėmesį perkant naują tvorą. Tačiau tai dažnai ignoruojama, nes žmonės sutelkia dėmesį į produkto, turto apsaugos ar patrauklios išvaizdos kainą. Akivaizdu, kad jie yra svarbūs, bet patvarumas niekada neturėtų būti pamištas.

Tinkamai paruošti plokštės ar tinklai leis jums pamiršti apie būtinybę juos prižiūrėti ir nekamuos dėvėjimosi ir plyšimo problemos. Viskas ką jums reikia padaryti, tai patikrinti padengimo technologiją ir garantinį laikotarpį prieš perkant savo tvorą.

betafence panele ogrodzeniowe nylofor 3d oswiecim p1110981 large

Cinkavimas

Betafence dėmesys sutelkiamas ties puikiu kiekvieno produkto naudojimo paruošimu. Viena iš technologijų, kurias mes naudojame yra cinkavimo (taikant cinko sluoksnį ant laidų), kuris efektyviai apsaugo plieną nuo oksidacijos ir tokiu būdu korozijos.

Standartinis cinko sluoksnis susidėvi ir proceso tempas priklauso nuo supančios aplinkos. Tam, kad sumažėtų dangos susidėvėjimas, mes sukūrėme specialų aliuminio ir cinko lydinį, vadinama Zincalu, kuris pratęsia tvoros gyvavimo trukmę nuo dviejų iki trijų kartų.

129073s 1beka large

Sintetinis padengimas

Daugelis mūsų produktų yra papildomai aprūpinti sintetine danga, kuri ne tik sustiprins cinkavimo poveikį, bet taip pat atrodys labai elegantiškai. Tokiu būdu apsaugotos tvoros nėra tiktai saugios, bet ir vizualiai patrauklios.

Pirmojo tipo danga yra PVC, t.y. plastikinis sluoksnis, kuris pagrinde yra taikomas regztam ir pintam tinklui rulonuose. Kita danga yra poliesteris, kuris yra naudojamas plokščių ir tvorų vartams. Jis apibūdinamas kaip lygus ir blizgus.

128877s 1beka large

Ilgalaikė garantija

Sistemos su antikorozine danga suteikia ilgalaikę garantiją iki 20 metų. Ilgiausia garantija rinkoje reiškia, kad esame įsitikinę mūsų siūlomų tvorų aukščiausia kokybe.

Todėl verta išleisti šiek tiek daugiau už gerai apsaugotas tvoras, kad galėtumėte mėgautis jos ilgaamžiškumu ir maža priežiūra ateityje.

ŠIOJE SVETAINĖJE NAUDOJAME SLAPUKUS TAM KAD PAGERINTUME JŪSŲ NARŠYMO PATIRTĮ Paspausdami ant betkurios nuorodos svetainėje duodate mums teisę naudoti slapukus. Privaatsuspoliitika