Ploty Betafence

Reikia pagalbos?

1000 characters left

Captcha code Atsvaidzināt attēlu

greenbau pobočka Betafence

Ikvépimas

Apsaugokite savo turtą

140430s 1beka thumb640x480

Namai tai vieta, kurioje susiburia visi svarbiausi žmonės jūsų gyvenime. Todėl reikalinga ypatinga apsauga. Ar apsauga gali būti užtikrinta nepakenkiant patraukliam dizainui?

Nylofor 3D: jokių kompromisų

Nylofor 3D tai sistema, užtikrinanti aukštą saugumo lygį ir veikianti ne tik kaip viešųjų įrenginių užtvara, bet ir kaip produktas, skirtas visoms kitoms vietoms, kurioms reikia patikimos apsaugos, pvz., privati nuosavybė. Nylofor 3D pasižymi dideliu patvarumu, užtikrintu horizontaliu profiliu. Jo minimalistinis dizainas puikiai atitiks tiek modernų, tiek klasikinį jūsų turto stilių. Jei norite suteikti šeimai aukštesnio lygio privatumą, užpildykite savo Nylofor plokščių tvorą Screeno Line užpildais arba Colorado kasete. Priklausomai nuo to, kokį efektą norite pasiekti, galite užpildyti visa tvorą arba dalį jos, pasirinktu medžio imitaciniu užpildu arba užpildyti plokštes su amžina ir elegantiška antracito juosta.

188593s 1bekabetafence murek gabionowy petrazen 6

Gabionų sienos: apsupkite savo namus tyla

Jeigu norite apsaugoti savo privatumą nuo smalsių praeivių, aptverkite savo turtą su gabionų sienomis. Niekas nebegalės žiūrėti į jūsų šeimos gyvenimą, o atšaukianti ir sunkiai perkopiama akmens siena apsaugos jus nuo kasdienybės šurmulio ir bruzdesio.

Galite suprojektuoti savo gabioninę sieną su Zenturo ar PetraZen plokštėmis ir užpildyti ją beveik bet kokia medžiaga, siekiant aplink jus sukurti draugišką ir saugią aplinką.  

12061s 1beka108736s 1beka

Decofor: šedevro kulminacijos taškas

Ką daryti, kad apsaugotumėte savo turtą tokiu būdu, kuris pabrėžtų jo unikalų architektūros stilių? Pasirinkite visą aptvarų sistemą, įskaitant stulpus ir vartus, kurie taps labai dekoratyvia tvora su novatoriška struktūra. Tai puiki alternatyva nukaltoms tvoroms, kurios, nors ir labai dekoratyvios, gali atrodyti pernelyg didelės, pasižymėti mažesnėmis savybėmis.

Priklausomai nuo to, ko jūs ieškote, galite pasirinkti iš arkos Decofor plokščių (Arco) arba plokščiųjų plokščių (Recto), galite įdiegti sistemą ant pamato arba tiesiai ant žemės ir pasirinkti kitus specialius stulpus (padengtus dekoratyviniu rutuliu) arba plytų stulpelius.

ŠIOJE SVETAINĖJE NAUDOJAME SLAPUKUS TAM KAD PAGERINTUME JŪSŲ NARŠYMO PATIRTĮ Paspausdami ant betkurios nuorodos svetainėje duodate mums teisę naudoti slapukus. Privaatsuspoliitika