Ploty Betafence

Reikia pagalbos?

1000 characters left

Captcha code Atsvaidzināt attēlu

greenbau pobočka Betafence

Ikvépimas

Ar mums vis dar reikia tvoros tinklelio?

114224s 1beka thumb640x480

Nors žmonės linkę pasirinkti plokštes, kad aptvertų savo nuosavybės priekį, aptvėrimo tinklelis vis dar turi keletą svarbių pritaikymo galimybių.

Už ir prieš

Akivaizdu, kad visą savo sodą galite apsupti plokštėmis. Tačiau, jei pasirinktumėte madingas horizontalias Horizen palisades, kelios dešimtys tokios tvoros metrų sukeltų dideles išlaidas. Todėl verta pamąstyti apie turto aptvėrimą su tvoros tinkleliu. Ir jei jūsų priekinė tvora yra padaryta antracito spalvos, ji puikiai derės su antracito Pantanet Family tinkleliu. Jei norite daugiau privatumo, galite užpildyti kai kurias ar visas jo angas su Colorado juosta (taip pat ir antracitu).

123509s 1bekabetafence siatka zgrzewana pantanet przeslony colorado p1110697

Jūsų kaimynai

Kai jūsų turtas ribojasi su kitais objektais, pasiūlykite savo kaimynams turėti bendrą tvorą. Nylofor 3D plokštės yra geras sprendimas, tačiau, jei norite naudoti ekonomišką alternatyvą, pasirinkite Resitor regztus tinklelius. Paprastai jie gaminami žali, todėl jie puikiai derės su jūsų sodo žaluma. Tačiau turėtumėte prisiminti, kad jei planuojate išplėtoti tvorą gebenėmis ar rožėmis, nepamirškite naudoti didesnio skerspjūvio stulpelių (kad padėtumėte papildomą apkrovą).

2694s 1beka

Daržovių sodas

Galite palikti savo daržovių sodą atvirą ir turėti neribotą prieigą prie jo. Tačiau kūdikiai ar naminiai gyvūnėliai gali sukelti didelę žalą, kartais netyčia, žaidžiant. Verta jį apsaugoti su Pantanet Light suvirintu tinkleliu. Jis turi didesnes angeles ir plonesnę vielą nei Pantanet Family, taigi jis tikrai bus ekonomiškesnis. Be to, galite aprūpinti savo tvorą sodo vartais, kad jūsų šuo negalėtų patekti neprižiūrimas.

2655s 1beka108761s 1beka

Triušių ir vištų auginimas

Net jei norėtumėte užtikrinti, kad dienos metu jūsų triušiai ir viščiukai galėtų laisvai lakstyti, juos vis tiek saugiausia užrakinti narvuose naktį. Puiki medžiaga narvų statyboms yra Casanet suvirinti arba Hexanet regzti tinkleliai. Abu tipai parduodami ritiniuose, kurie gali būti supjaustyti stačiakampiais ir prijungti prie formos konstrukcijų. Priklausomai nuo jūsų pageidavimų, galite pasirinkti įvairius angos dydžius, vielos storį ir dengimo tipą (cinkuoti arba plastiku padengti tinkleliai).

12684s 1beka12725s 1beka

ŠIOJE SVETAINĖJE NAUDOJAME SLAPUKUS TAM KAD PAGERINTUME JŪSŲ NARŠYMO PATIRTĮ Paspausdami ant betkurios nuorodos svetainėje duodate mums teisę naudoti slapukus. Privaatsuspoliitika