Ploty Betafence

Reikia pagalbos?

1000 characters left

Captcha code Atsvaidzināt attēlu

greenbau pobočka Betafence

Ikvépimas

Ar verta surinkti savo vartus iš dalių savarankiškai?

brama bekafor classic 153780s 1beka thumb640x480

Tai gali atrodyti gera idėja, nes pirmasis vienkartinis pirkimas bus pigesnis. Bet ką daryti po poros metų, kai vartams reikės remonto?

Čia yra kažkas keisto

Akivaizdu, kad galite savarankiškai įsigyti konkrečias vartų dalis. Parduotuvėse ir statybos rinkose rasite platų prekių asortimentą. Taip pat vietinės dirbtuvės maloniai aprūpins jus tvoromis ar rėmais, kuriuos norite užpildyti.

Tačiau galite manyti, kad kai kurie elementai nesutaps, jei jie gaunami iš skirtingų gamintojų. Turėsite juos pjauti, lenkti arba gręžti. Jei sugadinsite jų dangą (pagamintą iš plastiko arba cinkuota) ir kruopščiai nesugebėsite apsaugoti, tokios vietos gali greitai pradėti rūdyti. Ir neįmanoma profesionaliai padengti dangos pačiam.

139949s 1beka

Lūžo vėl?

Vartams, pagamintiems iš įvairių gamintojų dalių, nebus suteikta garantija. Net defektų garantija veiks tik pasirinktinai tam tikrai daliai, o ne visai struktūrai.

139946s 1beka

Taigi, jei kažkas sugedo, ne tik reikės atlikti remontą pačiam, bet ir sumokėti iš savo kišenės. Dauguma gamintojų suteikia bent 2 metų (ar net 10 metų) vartų garantijas. Tai reiškia, kad prietaiso defektai pašalinami jų sąskaita specializuotos paslaugų komandos.

betafence brama przesuwna horizen mili 2016 07 21 786

Atsargiai! Avarija

Vis dažniau mes aprūpiname savo turtą automatiniais stumdomais vartais. Tokie vartai gali judėti net pusę metro per sekundę greičiu. Nors tai neatrodo daug, tai reiškia, kad per 8 sekundes bus atidaryti 4 metrų vartai. Tai yra mažiau nei telefono numerio jūsų telefone paieška.

Jei surinksite vartus savarankiškai ir nesugebėsite tinkamai jų apsaugoti (saugos juostos, fotoelementai) arba netinkamai prijungsite juos, nelaimingas atsitikimas bus tik laiko klausimas. Jūsų vaikai ar augintiniai nežino, kaip greitai vartai juda.

12434s 1beka

Aš pats nusipirksiu variklį

Pasibaigus investicijoms į namą, jūsų biudžetas gali būti labai skurdus. Taigi, jūs sumontuojate rankinius stumdomas vartus, planuojate laiku nusipirkti automatizuotą variklį.

Bet jei jį perkate kitur ir montuojate jį patys, jums nebus suteikiama garantija visiems vartams. Jei netinkamai sumontuotas variklis sugadina vartus, vartų gamintojas gali nepriimti jūsų skundo. Todėl jūs turėtumėte pagalvoti du kartus prieš nusprendžiant savo vartus surinkti savarankiškai.  

ŠIOJE SVETAINĖJE NAUDOJAME SLAPUKUS TAM KAD PAGERINTUME JŪSŲ NARŠYMO PATIRTĮ Paspausdami ant betkurios nuorodos svetainėje duodate mums teisę naudoti slapukus. Privaatsuspoliitika