Ploty Betafence

Reikia pagalbos?

1000 characters left

Captcha code Atsvaidzināt attēlu

greenbau pobočka Betafence

Ikvépimas

Aukštos kokybės aptvarai privačiai nuosavybei

betafence private house wlochy securifor 2d thumb640x480

Seniau naudotos daugiausia aplink padidinto saugumo teritorijas, šiandien jos tampa vis labiau ir labiau populiarios tarp individualių klientų. Securifor padidinto saugumo sistemos jau yra labai populiarios tarp italų. Ar ši tendencija taip pat atvyks ir į Lietuvą?

Securifor plokštės buvo sukurtos paslaugoms, kurie reikalauja ypač aukšto saugumo lygio. Jėgainės, rafinavimo gamyklos ir ginklų saugyklos yra strateginės vietos, kurios reikalauja saugumo.

10858s 1beka

Totali apsauga

Sprendimas ypatingai sunkus įsibrovėliams. Vadinamojo ‘delsimo faktoriaus’ tyrimas parodė, kad Securifor 2D plokštėms reikia 18 minučių perkirsti, tuo tarpu tradicinis tinklas perkertamas trunka vos 15 sekundžių. Tai didžiulis skirtumas, kuris palengvina efektyvią intervenciją.

Sprendimo pranašumas yra suderinamumas su sekimo ir CCTV sistemomis. Jo būdingas horizontalių ir vertikalių laidų derinys užtikrina aukštą skaidrumą, kuris leidžia fotoaparatams pamatyti žmones esančius už tvoros.

10357s 1beka

Securifor namams

Pasirodo, kad vis dėlto, Securifor plokštės taip pat gali būti gerai panaudojamos, siekiant apsaugoti privačią nuosavybę. Sistema buvo pirmą kartą panaudota Italijoje, kur Securifor 2D buvo įdiegta vienoje žemės nuosavybėje Parmoje. Tai pasirodė didžiulė tvoros pasisekimas, kuris ne tik padidino gyventojų saugumą, bet taip pat ir labai papildė turto architektūrą.

Dėka didelio skaidrumo, Securifor plokštės yra atskira saugumo forma, kuri netrukdo aplinkiniam dizainui. Be to, jos gali pabrėžti aptvertos nuosavybės architektūros grožį.

betafence private house wlochy securifor 2d 112415

Kurį modelį pasirinkti?

Securifor šeima apima daug modelių. Jie skiriasi pritaikomumo ir struktūrinėmis detalėmis.

  • Securifor – pagrindinis modelis suteikia galimybę sukurti labai aukštą tvorą, net iki 6 metrų aukščio.
  • Securifor 2D – ši versija turi labai ilgą 18 minučių uždelsimo laiką, todėl praktiškai nepereinama.
  • Securifor 3D – šis sprendimas papildomai suteikia projektuotojui reikšmės: jo horizontalūs profiliai siūlo individualų prisilietimą ir laidų išdėstymą pabrėžiant turto grožį.
  • Securifor 4D – dėl savo unikalios suvirinimo technologijos tvirčiausia iš visų plokščių.

Kad ir kurį modelį pasirinksite, Securifor plokštės garantuoja aukščiausią kokybę ir saugumą. Taip pat ir privačiai nuosavybei.

ŠIOJE SVETAINĖJE NAUDOJAME SLAPUKUS TAM KAD PAGERINTUME JŪSŲ NARŠYMO PATIRTĮ Paspausdami ant betkurios nuorodos svetainėje duodate mums teisę naudoti slapukus. Privaatsuspoliitika