Ploty Betafence

Reikia pagalbos?

1000 characters left

Captcha code Atsvaidzināt attēlu

greenbau pobočka Betafence

Ikvépimas

Automatiniai įvažiavimo vartai: privalomas atributas industrinių kompanijų teritorijų apsaugai

betafence brama wjazdowa dsc 8105 800x600 thumb640x480

Ieškote vartų įvažiavimui į industrinę teritoriją?Apsvarstykite bene patogiausią sprendimą – automatinius vartus.

Jei jūsų kompanija turi atskirus pastatus gamybai ar sandėliavimui būtina juos apsaugoti.Be abejonės, svarbiausias apsaugos elementas yra tvoros sistema su pagrindiniais įvažiavimo vartais.

Patogi automatizacija

Nesvarbu kokio tipo vartus pasirinksite: atveriamus ar stumdomus, verta rinktis automatizuotą versiją: ji gerokai palengvins jūsų, darbuotojų ir klientų kasdienybę. Automatiniai vartai garantuoja patogų naudojimą, nes jų atidarymui visiškai nereikalinga fizinė jėga. Tereikia paspausti vieną nuotolinio valdymo pultelio mygtuką.

Tai ypač naudinga esant nepalankioms oro sąlygoms: stipriai lyjant ir pučiant vėjui.Automatinius vartus galima atverti neišlipant iš automobilio. Tai taipogi leis sutaupyti laiko.

Inovatyvios automatinės sistemos užtikrina patikimumą. Vartų gamintojai užtikrina aukštą kokybę naudodami ypač patikimas vyrių sistemas kurios sudaro sistemą su tvirtais automatiniais mechanizmais.

betafence brama wjazdowa dsc 7848 800x600 large

Ko ieškote Jūs?

Ieškant vartų savo įmonės teritorijai reikia skirti tinkamą dėmesį daugeliui svarbių aspektų, tai ypatingai svarbu renkantis dvigubų durų vartus. Pavyzdžiui pagal Lenkijoje nustatytą tvarką tokio tipo vartai turi atsidaryti į aptvertos teritorijos vidų.

Taipogi įsitikinkite, jog įvažiavimas priešais vartus yra pakankamai platus, kad abi durys pilnai atsivertų. Taipogi yra naudinga nubrėžti STOP liniją tam, kad vairuotojai žinotų kur gali saugiai sustoti laukdami kol vartai atsivers.

Pasirinkite vartų modelį, kuris formuos pagrindinę tvoros sistemos dalį. Inovatyvūs sprendimai visada siūlo rinktis tvoros sistemai pritaikytus vartus. Rinkitės vartus kurie užtikrins maksimalią apsaugą kompanijos teritorijai bei nesuteiks šansų įsibrovėliams per juos perlipti.

Tinkamai parinkti vartai garantuos puikų apsaugos lygį jūsų įmonėje bei daugybę patogaus naudojimo metų.

Informacija:

Įmonėms bei industrinėms teritorijoms mes rekomenduojame Egidia SC slenkančius vartus, taip pat stumdomus vartus iš “Robusta” serijos. http://www.betafence.lt/produktai/vartai-prieigos-kontrol

201203061780 large

ŠIOJE SVETAINĖJE NAUDOJAME SLAPUKUS TAM KAD PAGERINTUME JŪSŲ NARŠYMO PATIRTĮ Paspausdami ant betkurios nuorodos svetainėje duodate mums teisę naudoti slapukus. Privaatsuspoliitika