Ploty Betafence

Reikia pagalbos?

1000 characters left

Captcha code Atsvaidzināt attēlu

greenbau pobočka Betafence

Ikvépimas

Dvigubai varstomi ar stumdomi vartai?

105221s 1beka 800x600 thumb640x480

Daugelis iš jūsų tikriausiai pasirinktų stumdomus vartus. Be abejo, jie atrodo elegantiškai, tačiau turbūt norėsite sužinoti, kodėl šis pasirinkimas nėra galimas visais atvėjais.

Jums reikia vietos

Stumdomi vartai geriausiai tinka ilgiems sklypams. Vartai, kurių plotis yra 4 metrų ilgio taip pat turi ir ilgesnę nei metro atsvarą.  Norint atidaryti vartus, jums prireiks papildomų 6 metrų tvoros ilgio. Siauruose sklypuose dažnai trūksta tokios erdvės, todėl geresnė idėja pasirinkti dvigubai varstomus vartus.

Tačiau, turite nepamiršti, kad varstomiems vartams reikia palikti vietos sklypo viduje. Jeigu turite 4 metrų platumo vartus,  kiekviena pusė išsikiš po du metrus. Įsitikinkite, kad neįrengtumėte vartų arti prie sodo šviestuvų arba gėlių  vazonų.

117153s 1beka2685s 1beka

Nuožulnus reljefas

Jeigu kelias link jūsų sklypo eina aukštyn, jūs negalėsite pasirinkti dvigubai varstomų vartų - paprasčiausiai jie neatsidarys.

Jeigu jūsų sklypas yra pakrypęs šonu (tarp kairio ir dešinio vartų stulpo), tada privalote užtikrinti, kad atstumas nuo stumdomų vartų iki žemės skirsis. Taigi, nepaisant išvaizdos, jūsų augintiniai gali ištrūkti į gatvę, pranėrę pro vartų apačią. Tokiose situacijose, verta apsvarstyti galimybę dalinai išsilyginti žemę.

samonosna brama przesuwna egidia willa high tn

Vėjo gūsiai

Stumdomos durys yra dažniausiai laikomos žymiai stabilėsnėmis (dažniausiai jų stulpai yra tvirtesni ir vartai juda tik stulpų viduje).  Net ir iš dalies atsidarantys stumdomi vartai turėtų atsilaikyti prieš vėjo gūsius, kurie dažnas reiškinys Lenkijoje.

Taip pat varstomi vartai reikalautų žymiai daugiau jūsų dėmesio. Jų tvirtumas priklauso nuo varto operatorių, pritvirtintų prie pačių vartų. Bet koks stipresnis vėjas gali sulankstyti operatorių arba rėmą, prie kurio jis yra pritvirtintas, ar netgi sulaužyti tvirtinimo varžtus. Todėl, dvigubai varstomi vartai turėtų būti uždaryti, ypatingai vėjuoto sezono metu.

146851s 1beka

Įėjimo vartai

Jūs neturėtumėte rinktis varstomų vartų, jei jie gali susidurti su įėjimu t.y. jei vartai blokuoja įvažiavimą.  Neapsigaukite dėl iliuzijos, kad atsiminsite visas saugos taisykles. Maži vaikai gali neįvertinti situacijos, kaip greitai juda vartai. Todėl mes siūlome rinktis dvigubai varstomus vartus, jeigu turite siaurą sklypą.

furtka creazen

ŠIOJE SVETAINĖJE NAUDOJAME SLAPUKUS TAM KAD PAGERINTUME JŪSŲ NARŠYMO PATIRTĮ Paspausdami ant betkurios nuorodos svetainėje duodate mums teisę naudoti slapukus. Privaatsuspoliitika