Ploty Betafence

Reikia pagalbos?

1000 characters left

Captcha code Atsvaidzināt attēlu

greenbau pobočka Betafence

Ikvépimas

Ekonomiškas požiūris į tvorą

2145s 1beka thumb640x480

Negalite sau leisti pirkti visos tvoros pagamintos iš elegantiškų plokščių? Mes turime sprendimą jūsų problemai.

Visi norime, kad kiekviena mūsų aplinkos dalis atrodytų tvarkingai ir elegantiškai. Nenuostabu, kad mes norime investuoti į prašmatnias tvoras.

Turime atsiminti, kad vis dėlto dekoratyvinės plokštės iš gabionų sienos yra brangesnės negu pagrindiniai sprendimai, kurie gali padaryti visos plokščių sistemos pirkimą per brangų. Ar yra problemos sprendimas? Na, galite pabandyti sujungti kelis tvoros tipus.

dom limanowa system decofor 20120514474 large

Elegantiškas priekis

Mes manome, kad jums pirmiausia reikia atkreipti dėmesį į tvoros priekį, kuris yra matomas iš gatvės. Tai demonstruoja jūsų namus ir visa turtą, dėl ko verta į tai investuoti.

Yra daug galimų sprendimų, todėl jums reikia pasirinkti tik vieną, kuris geriausiai tik jūsų architektūros stiliui. Tai gali būti Decofor dekoratyvinės plokštės su jiems būdingu rombo formos galūnėmis, tvarkingos Bekafor plokštės pabrėžiančios jūsų gražų sodą, arba novatoriškos Horizen plokštės. Jos pasižymi horizontaliai išdėstytais strypais, kurie užtikrinta beveik tobulą neskaidrumo ir aukštą saugumo lygį.

betafence panele ogrodzeniowe horizen rajsko mili 2016 10 15 415 large

Gabionų sienos taip pat įdomus sprendimas. Zenturo modelis garsėja savo stulbinančiu angų deriniu, o naujasis PetraZen tipas leidžia prijungti perdangas bet kuriuo kampu, kurios išplečia išdėstymo galimybes. Gabionų sienos gali būti užpildytos bet kokiomis medžiagomis, aišku, su akmenimis yra populiariausios.

132727s 1beka large

Ekonomiški šonai ir gala

Kai turite gražią priekinę tvorą, galite nukreipti dėmesį į šonus ir galus. Pagrindinis svarstomas klausimas yra sklypo ir saugumo atskirtis. Ekonomiškas sprendimas yra regzti tinklai. Mūsų klasikinės Resitor apsaugos jūsų sodą nuo netikėto laukinių gyvūnų įsibrovimo ir leis jums sukurti saugią erdvę žaisti jūsų vaikui.

2694s 1beka large

Kita puiki idėja yra naudoti lengvas Nylofor 3D Light II plokštes. Jų paprasta ir elegantiška struktūra tinka kiekvienam vietovės tipui, be to, labai standūs ir siūlo ilgą tarnavimo laiką.

Tokie deriniai užtikrina aukštą saugumo lygį jums ir jūsų šeimai bei leidžia sudaryti elegantišką priekinę tvorą ir leidžia taupyti pinigus investicijoms.

ŠIOJE SVETAINĖJE NAUDOJAME SLAPUKUS TAM KAD PAGERINTUME JŪSŲ NARŠYMO PATIRTĮ Paspausdami ant betkurios nuorodos svetainėje duodate mums teisę naudoti slapukus. Privaatsuspoliitika