Ploty Betafence

Reikia pagalbos?

1000 characters left

Captcha code Atsvaidzināt attēlu

greenbau pobočka Betafence

Ikvépimas

Elektrolizavimas ar karštas cinkavimas: kurį pasirinkti?

105383s 1beka thumb640x480

Kuris tvoros apsaugos metodas yra efektyvesnis? Ir ar išvis verta jums į tai atkreipti dėmesį?

Turėtumėte atidžiai, visais aspektais, apsvarstyti savo naujos tvoros investicijas. Akivaizdu, kad mes daugiausia linkę rūpintis saugumu ir patrauklia prekių išvaizda, kurios apsups mūsų turtą. Tačiau, kad būtumėte visiškai patenkinti savo pasirinkimu, jūs turite taip pat atsižvelgti į tvoros tarnavimo trukmę.

Gamintojo tinkamai parengtos plokštės ir tinkleliai tarnaus jums daugelį metų. Taigi, prieš priimdami galutinį sprendimą, atkreipkite dėmesį į tai, kaip produktas buvo apsaugotas nuo besikeičiančių oro sąlygų.

11586s 1beka

Kas yra elektrolizavimas?

Dažniausias plieno gaminių apsaugos užtikrinimo būdas yra elektrolizavimas. Trumpai tariant, procesas užtikrina plieninių paviršių cinko dangalą. Cinkas apsaugo plieną nuo korozijos, atsirandančios dėl vandens, oro ir plieno sąveikos. Elektrolizavimas yra dažniausiai naudojamas automobilių ir statybos pramonėje. Jis taip pat taikomas metalinių aptvarų gamintojų.

betafence panele ogrodzeniowe nylofor 3d light ocynk

Du populiariausi cinkavimo metodai

Tvorų pramonėje yra du populiariausi cinkavimo metodai:

  • elektrolizavimas
  • karštas cinkavimas

Elektrolizavimas atliekamas naudojant elektros srovę elektrolizės būdu. Jis naudojamas, kai produktas turi būti papildomai dažomas. Elektrolizacija daro cinko sluoksnį lygų ir nuoseklų, be tirštėjimo ar nuodegų, kas turi įtakos plokštės ar tinklelio išvaizdai.

123852s 1beka

Tačiau jis paprastai būna netikslus, o produktas nėra pakankamai cinkuotas sunkiai pasiekiamuose vietose. Taip pat turėtumėte prisiminti, kad pateiktas sluoksnis yra labai plonas, todėl jis tampa mažiau patvarus. Taip pat verta pažymėti, kad kai kurie gamintojai parduoda elektrolitinius gaminius kaip išbaigtus. Tai klaida todėl, kad tokio tipo aptvarams reikalingas papildomas dažų sluoksnis.

140430s 1beka

Karšto cinkavimo produktas yra panardintas į karštą skystą cinką. Tai aprūpina tvorą storesniu ir patvaresniu sluoksniu tiek lauke, tiek viduje. Šio metodo pagalba cinkuotos plokštės, stulpeliai ir vartai yra daug patvaresni ir užtikrina apsaugą daugeliui metui. Verta pažymėti, kad tokių gaminių nereikia papildomai dažyti, nors gamintojas tai gali padaryti, jeigu to paprašysite.

Skirtumas tarp elektrolizavimo ir karšto cinkavimo yra gana svarbus, todėl jūs turite sąmoningai pasirinkti tvorą, kuri yra geriau apsaugota nuo galimos žalos.

ŠIOJE SVETAINĖJE NAUDOJAME SLAPUKUS TAM KAD PAGERINTUME JŪSŲ NARŠYMO PATIRTĮ Paspausdami ant betkurios nuorodos svetainėje duodate mums teisę naudoti slapukus. Privaatsuspoliitika