Ploty Betafence

Reikia pagalbos?

1000 characters left

Captcha code Atsvaidzināt attēlu

greenbau pobočka Betafence

Ikvépimas

Gabionai apsaugo parkus ir žaidimų aikšteles

betafence czafira park wegry gabiony dscn7524 thumb640x480

Gabionai, unikalios formos figūros, užpildytos akmeniu, niekada nepaliks jūsų abejingų. Nenuostabu, kad jie tapo daugiau nei tik būdas apsisaugoti nuo šlaitų ir nuošliaužų. Architektai greitai suprato, kad turi unikalų instrumentą tam, kad sukurtų erdvę, ir pradėjo naudoti gabionus visur, kur jie manė, kad verta prisiminti gamtą. Taip pat viešoje erdvėje.

Dėl šios priežasties gabionai atsirado parkuose ir žaidimų aikštelėse, kad taptų gamtos įkvėpta apdaila. Miesto erdvėje esančiose žaliose zonose, pvz., Lešne (nuoroda: http://www.ogradzamy.pl/realizacje/gabiony-w-parku-w-lesznie,163/), jie ne tik sukuria atskirą erdvę, skirtą poilsiui, bet taip pat yra garso skydai, kurie slopina judrių gatvių triukšmą.

betafence gabion park leszno 4

Gabionai taip pat yra puiki medžiaga statant originalią miesto kraštovaizdžio architektūrą. Jie buvo naudojami Melece, siekiant sukurti kliūtis, kurios gaubia kelią, važiuojantį visame Cyranowos kalne (nuoroda: http://www.ogradzamy.pl/realizacje/park-gora-cyranowska-w-mielcu,251/). Juos papildo du akmeniniai labirintai, kurie vilioja ištisas šeimas į kalno viršūnę.

betafence labirynt mielec gabion dsc 0319

Gabionų struktūrų grožį ir funkcionalumą taip pat įvertino architektai, kurie suplanavo miesto erdvę Budapešte, Vengrijoje. Suoliukai, padaryti iš gabionų Cziffra parke (nuoroda: http://www.ogradzamy.pl/realizacje/park-do-treningow-czifra-park-wegry,196/) ragina sportininkus pailsėti po intensyvios treniruotės. Gabionai taip pat buvo naudojami patraukliam vaikų erdvės izoliavimui, sukuriant įdomią žaidimų aikštelę (nuoroda: http://www.ogradzamy.pl/realizacje/plac-zabaw-wegry,183/), kuri siūlo patogias sąlygas vaikų žaidimams ir jų tėvelių poilsiui.

betafence czafira park wegry gabion dscn7530betafence plac zabaw wegry dscn7536

Garsėjantys elegancija ir grožiu, gabionai tampa vis populiaresni viešojoje erdvėje ir tarp miestų bei miestelių gyventojų. Tiesiog pažvelkite – suprasite kodėl.

ŠIOJE SVETAINĖJE NAUDOJAME SLAPUKUS TAM KAD PAGERINTUME JŪSŲ NARŠYMO PATIRTĮ Paspausdami ant betkurios nuorodos svetainėje duodate mums teisę naudoti slapukus. Privaatsuspoliitika