Ploty Betafence

Reikia pagalbos?

1000 characters left

Captcha code Atsvaidzināt attēlu

greenbau pobočka Betafence

Ikvépimas

Gabiono krepšiai – praktiški ir dekoratyvūs

betafence konstrukcje gabionowe gabiony p1100738

Ar ieškote įdomių idėjų kaip pagražinti jūsų sodą? Galite apsvarstyti gabiono krepšius.

Pagrindinė kiekvieno gabiono sudedamoji dalis, būtent gabiono krepšių, yra kubo formos elementas, pagamintas iš suvirinto tinklo. Dėka patvarumo, jie buvo ilgai naudojami kaip struktūriniai elementai norint sutvirtinti upės vagas ir šlaitus dėl nuošliaužų rizikos.

Betafence murki i konstrukcje gabionowe Gabiony P1100462

Tačiau architektai vertina, kai gabionai yra naudojami privačiose žemės nuosavybėse. Štai keletas alternatyvių gabiono krepšių panaudojimų.

Kompostas 

Tuščias gabiono krepšys yra puiki vieta nušienautai žolei ar sugrėbtiems lapams – tai suteiks jūsų sodui daugiau rudeniškų spalvų. Viskas, ko jums reikia, tai nuimti viršutinį tinklą ir sudėti žolę bei lapus į vidų. Jūs ne tik gausite tvarkingą kompostą, bet ir patrauklią sodo dekoraciją.

Suoliukas 

Taip pat savo sode galite naudoti gabiono krepšį kaip suoliuko pagrindą. Pirmiausia, turite pripildyti jį kietomis medžiagomis, kad užtikrintumėte suoliuko stabilumą – rekomenduojame didelius akmenis ar medieną. Tada pritvirtinkite sėdimąją dalį prie viršutinės krepšio dalies naudodami metalinius elementus ir varžtus. (sėdimoji dalis gali būti pagaminta kad ir iš poros lentjuosčių). Visi jūsų kaimynai pavydės tokio suoliuko.

Betafence alternatywne realizacje lawka z gabionu 800x600

Gėlių darželio komponentas 

Nors gėlių darželiai dažniausiai yra apsupti akmenų, kodėl gi neišbandžius kažko originalesnio? Viskas, ko jums reikia – sudėti akmenis į gabiono krepšį ir naudoti jį kaip gelių darželio ribą.

betafence gabion dscn7567

Kepsninės apsauga 

Jei turite metalinę kepsninę, tikrai verta ją apsaugoti nuo žaidžiančių vaikų ar gyvūnų. Nors skriejantis kamuolys nesugadins pačios kepsninės, jis gali apversti grilį ir taip sugadinti maistą, kurį gaminate. Tačiau, galite paruošti mažą kampelį, atskirtą nuo viso jūsų sodo su išpuoselėta gabiono krepšių struktūra. Tai užtikrins kepsninės saugumą.

Betafence murki i konstrukcje gabionowe Gabiony P1100468

Elegantiškos pertvaros 

Jūs neprivalote statyti sienų ar įtvirtinti piketo tvoras norėdami lengvai padalinti savo sodą į kelias dalis. Pabandykite gabiono krepšius. Rekomenduojame užpildyti juos medžiagomis, kurios derinsis su sodo dizainu ir pastatyti juos pasirinktose vietose. Štai ir viskas!

Betafence murki gabionowe Murki Gabionowe Zenturo 188605S 1BEKA

Tai tik keli iš daugelio gabiono krepšių panaudojimo būdų. Jie gali būti pritaikomi įvairiai – jūsų vaizduotė yra vienintelė riba. Padarykime tai! 

ŠIOJE SVETAINĖJE NAUDOJAME SLAPUKUS TAM KAD PAGERINTUME JŪSŲ NARŠYMO PATIRTĮ Paspausdami ant betkurios nuorodos svetainėje duodate mums teisę naudoti slapukus. Privaatsuspoliitika