Ploty Betafence

Reikia pagalbos?

1000 characters left

Captcha code Atsvaidzināt attēlu

greenbau pobočka Betafence

Ikvépimas

Gabionų magija

betafence gabion 129151s 1beka 800x600 thumb640x480

Gabionai yra daug daugiau nei tiesiog kubo formos gabalas apsaugantis nuo nuošliaužų. Tai produktas, kuris gali būti panaudotas kūrybiškai, kad padarytų jūsų turtą patrauklesnį.

Gabionų vaidmuo nuolat plėtojasi. Stačiakampio formos krepšys, pagamintas iš suvirintos vietos vis dar paplitusi sienos forma, kuri saugo šlaitus nuo nuošliaužų. Taip pat atlieka svarbų vaidmenį ir regeneracijoje ir upių vagų apsaugojime.

betafence gabion dscn7567 large

Gabionai viešosiose vietose

Unikalios struktūros ir originalaus dizaino gabionai privertė architektus naudoti gabionus dažniau pvz., savivaldybių parkuose. Yra daugybė suolų pagamintų iš gabionų Lenkijoje, Meleceje – nuostabios struktūros, labirintas.

Sistema buvo sumontuota ant Góra Cyranowa kalno, vietoj buvusių kareivinių, teritorija šio metu yra valdoma ir naudojama miesto savivaldybės. Projektuotojai naudojo gabionų sienas kaip kliūtis, kad apiprėžtų kelią, vedantį per kalną. Jie naudojo krepšius, užpildytus akmenimis, kad pastatytų autobusų stotelę. Kalno viršuje jie padarė du paprastus labirintus, kurie tapo ištisų šeimų akcentu.

Gabionai taip pat įdomiu būdu buvo panaudoti prie kultūros centro Niedobczycėje. Didelis ženklas, padarytas iš krepšių ir akmenų, informuoja gyventojus ir lankytojus apie pastato pavadinimą. Gabionai puikiai dera su supančia architektūra ir žaluma.

betafence gabion dsc 0313 800x600betafence dom kultury dobczyce p1100409

Gabionai namuose ir sode

Gabionai tampa populiarus elementas soduose. Jie yra puiki architektūros kraštovaizdžio medžiaga, pavyzdžiui, pertvarų ar tinklelio viršelių. Jie taip pat gali būti naudojami kuriant gėlynus ar net nedidelį kompostą.

Kai kurie tvorų projektuotojai naudoja gabionų sienas kaip pamatus ir stulpus, kuriems plokštės pridedamos vėliau. Gabionų dėka tvora atrodo nepaprastai originali, nepažeidžianti su saugumu susijusių savybių.

Be to, krepšiai pripildyti akmenimis gali būti naudojami patekimui į fasadą. Jie ne tik suteikia pastatui unikalų bruožą, bet ir slopina triukšmą ir turi šilumos izoliacijos savybes.

Visos šios savybės padaro gabionus daugiafunkciniu produktu, kuris vis labiau ir labiau populiarėja tarp architektų.

007 gabion 800x600102132s 1bekagabion referencia biatorbagyi cimlap102168s 1bekadsc 5879 800x600gabion referencia biatorbagyi pihenodsc 5888 800x600foto 36 800x600

ŠIOJE SVETAINĖJE NAUDOJAME SLAPUKUS TAM KAD PAGERINTUME JŪSŲ NARŠYMO PATIRTĮ Paspausdami ant betkurios nuorodos svetainėje duodate mums teisę naudoti slapukus. Privaatsuspoliitika