Ploty Betafence

Reikia pagalbos?

1000 characters left

Captcha code Atsvaidzināt attēlu

greenbau pobočka Betafence

Ikvépimas

Gabionų sienų palyginimas: Zenturo ir PetraZen

117158s 1beka thumb640x480

Kuom skiriasi ir ką jos turi bendro? Kurį modelį turėtumėte pasirinkti, kad galiausiai būtumėte patenkinti savo tvora? Čia yra pagrindinės Betafence gabionų sienų savybės.

Gabionų sienos, kurias mes siūlome jau kurį laiką, pamažu tampa vis populiaresnės. Jų pagrindinis pranašumas yra tas, kad jos atrodo originaliai, o tai padidina saugumo ir privatumo jausmą.

Šiais metais, mes pridėjome naują modelį, vadinamąjį PetraZen, prie esamo Zenturo gabiono sienos modelio. Sprendimas remiasi panašiomis koncepcijomis, tačiau suteikia naujų galimybių, kurių ankstesnis modelis nesiūlė.

129106s 1bekabetafence murek gabionowy petrazen 212

Bendrosios savybės

Pradėkime nuo panašumų. Abiejų gabionų sienos yra pagamintos iš dviejų plokščių, pritvirtintų prie specialių stulpų. Zenturo sienos yra pritvirtintos prie Zenturo stulpų, o PetraZen yra Nylofor F plokščių pamatas. Tai nėra atsitiktinumas, kadangi abu modeliai yra plokšti ir leidžia naudoti platų užpildymų diapazoną.

Kalbant apie užpildymą, abu modeliai gali būti užpildyti beveik bet kokia medžiaga. Nors žvirgždas yra populiariausias užpildymas, galite saugiai naudoti stiklą, medieną ar žievę. Svarbiausia, kai tik užpildysite plokštes, jums nereikės pakeisti medžiagos, nebent pasikeis jūsų skonis arba kraštovaizdžio vaizdas.

152626s 1beka117132s 1beka

Tiek Zenturo, tiek PetraZen gali būti naudojami keliais būdais. Sienos puikiai tiks kaip pagrindinis tvoros elementas vietoj plokščių, kaip kampas ir kaip jūsų sodo pertvara, kuri skiria, pavyzdžiui, komposterį ar grilio pašiūrę.

Taip pat verta pabrėžti gabionų sienų triukšmo slopinimo savybes. Naudojant gabionines sienas palei visą tvorą, jūsų nuosavybė bus kur kas ramesnė. Net jei ji yra judrioje gatvėje.

betafence murek gabionowy petrazen 2

PetraZen naujovės

Projektuodami PetraZen sienas, mes norėjome padidinti išdėstymo pasirinkimų galimybės. Taigi svarbiausia naujovė yra galimybė sujungti perdangas bet kokiu kampu, o ne tik 90 ir 180 laipsnių kaip anksčiau. Dėl to aptvarų linija gali būti modernesnė ir pritaikyta jūsų teritorijai.

Abiejų gabionų sienų modeliai puikiai tinka tiems, kurie vertina originalią ir novatorišką tvorų išvaizdą, taigi leiskite savo poreikiams diktuoti savo produkto išsirinkimą.

ŠIOJE SVETAINĖJE NAUDOJAME SLAPUKUS TAM KAD PAGERINTUME JŪSŲ NARŠYMO PATIRTĮ Paspausdami ant betkurios nuorodos svetainėje duodate mums teisę naudoti slapukus. Privaatsuspoliitika