Ploty Betafence

Reikia pagalbos?

1000 characters left

Captcha code Atsvaidzināt attēlu

greenbau pobočka Betafence

Ikvépimas

Geriausia mokyklos arba darželio užtvara

betafence przedszkole gliwice nylofor 3d p1110618 thumb640x480

Tokiuose projektuose vaikų saugumas visada yra prioritetas. Todėl geriausia naudoti patikimus ir aukštos kokybės sprendimus.

Ar visada mokykla turi būti aptverta?

Šiuolaikiniame pasaulyje, kuriame vyrauja nesaugumas ir smurtas, atsakymas yra: greičiausiai taip. Tačiau reikšmingiausia tvoros saugos funkcija bus pasiekta mokyklose, įsikūrusiose miesto centruose ir netoli judrių gatvių. Daugelyje kaimų ir mažesniuose miestuose, darželiai ir mokyklos yra pastatyti palei magistralinius kelius. Pernelyg įsitraukę į savo veiklą, vaikai gali nesunkiai atsitiktinai įbėgti į kelią.

betafence szkola muzyczna sosnowiec nylofor 3d p1100932

Koks tvoros tikslas?

Mokyklų ir darželių atveju, tvora dažniausiai nustato nuosavybės sieną. Žmonėms išorėje sakoma: “Tai mokykla. Jūs turite turėti leidimą, kad galėtumėte įeiti”. Tuo pačiu metu vaikai ir paaugliai viduje žino, kad ėjimas į išorę, už tvoros ribų, yra mokyklos taisyklių pažeidimas. Abejoms grupėms tvora yra pirmoji kliūtis, kurią reikia įveikti, o tai reikalauja tam tikrų pastangų ir drąsos.

betafence przedszkole bielsko biala nylofor 3d p1110097betafence przedszkole bielsko biala nylofor 3d p1110100

Ar tinklo užtenka?

Regzti tinklai, tokie kaip Resitor, yra gana lengvai sugadinami. Pasitelkę kantrybę jūs galite juos atnarplioti. Visi gerai žinome, kokie gali būti išradingi vaikai.

Regzti tinklai iš Pantanet asortimento yra tvirtesni, bet plonesniais vielos modeliais, todėl gali būti sukarpyti net su sodo žirklėmis.

108833s 1beka

Todėl, siekiant užtikrinti saugumą mokyklose ir darželiuose, rekomenduojame tvoros plokštes su horizontaliais profiliais (Nylofor 3D) arba lygias plokštes su dvigubomis horizontaliomis vielomis (Nylofor 2D).

Taip pat galite naudoti cinkuotą tvorą (24-ajame darželyje Belsko-Bialoje), tačiau, jeigu norite kažko labiau elegantiško, ypač mokyklos priekiui, pasirinkite dengtas tvoras (tarptautiniame švietimo fonde Vroclave).

betafence przedszkole bielsko biala nylofor 3d p1110091betafence fundacja edukacji wroclaw nylofor 3d img 4964

Šiek tiek privatumo

Jeigu mokykla ar darželis yra gyvenamosios vietos bendrijoje arba tankiai apgyvendintose vietovėse, turėtumėte apsvarstyti užpildus. Panašiai kaip  “Vaikų sodo” darželyje Glivice. Antracito spalvos Nylofor 3D tvora aplink vaikų lauko žaidimo aikštelę buvo pastatyta su panašios spalvos Screeno Line strypais. Tai neleidžia žmonėms iš kaimyninių objektų stebėti vaikų darželio teritorijos.

betafence przedszkole gliwice nylofor 3d p1110651

Vartai ir įėjimas

Jeigu mokykloje yra automobilių stovėjimo aikštelė, turite įsigyti tvorą su vartais. Slenkantys vartai, tokie kaip Egidia ar Robusta, puikiai tinka tokiam reikalui (Muzikos mokykla Sosnovece). Tačiau, jei aikštelėje nėra vietos, leidžiančios vartams slankioti, galite pasirinkti automatinius dvigubus slenkančius vartus.

Tiems, kurie eina pėsčiomis, įrengiami patogūs elektroninių durų vartai (tai užtikrins, kad įėjimas būtų tinkamai uždarytas visa laiką). Taip pat gera idėja yra naudoti interkomą arba video interkomą, kuris leis jums kontroliuoti, kas įeina į mokyklos ar darželio nuosavybę.

betafence szkola muzyczna sosnowiec nylofor 3d p1100968

ŠIOJE SVETAINĖJE NAUDOJAME SLAPUKUS TAM KAD PAGERINTUME JŪSŲ NARŠYMO PATIRTĮ Paspausdami ant betkurios nuorodos svetainėje duodate mums teisę naudoti slapukus. Privaatsuspoliitika