Ploty Betafence

Reikia pagalbos?

1000 characters left

Captcha code Atsvaidzināt attēlu

greenbau pobočka Betafence

Ikvépimas

Horizen sistemų montavimas mūriniuose stulpuose

betafence dom modlnic horizen mili 2016 07 21 780 thumb640x480

Galite pabrėžti Horizen tvoros grožį montuodami ją ant plytinių stulpų. Parengėme jums kelis patarimus kaip įdiegti sistemą.

Plytiniai stulpai populiarus aptvarų elementas tarp tų, kurie vertina eleganciją ir individualų sistemos charakterį. Todėl, didėjantis aptvarų sistemos gamintojų skaičius ruošia sprendimus, kurie palengvina šių nepaprastų stulpų instaliaciją.

Horizen stulpų įdiegimas

Betafencėje viena iš sistemų paruoštų instaliuoti ant plytinių stulpų yra Horizen. Tai vertikaliai išdėstytos plytelės, kurios puikiai tinka prie sienos, išreiškiančios savo eleganciją.

Tvoros plokščių ir vartų montavimas prie mūrinių stulpų labai panašus i montavimą prie standartinių metalinių stulpų. Vienintelis skirtumai yra tai, kad ji naudoja ilgesnes jungtis, kurios yra 25 mm ilgio, o standartinės 15 mm.

Likę žingsniai identiški. Po varžtų prisukimo, plokštės turi būti prijungtos prie jungčių šonų su parengtomis skylėmis. Kiekviena perdanga turi būti sumontuota ant keturių sujungėjų.

betafence panel ogrodzeniowy horizen ze slupami murowanymi large

Atsiliepimai apie vartus ir įėjimus

Verta atkreipti dėmesį į jūsų vartų ir įėjimų plotį. Produktų asortimentas, skirtas mūriniams stulpams, išsiskiria kitokiu pločiu nei plieninių stulpų. Čia mes pateikiame tik įėjimo/vartų plotį, o ne viso komplekto su stulpais. Tai yra 3,987; 4,487 arba 4,987 mm.

Šis turtas nesisieja su slystančiais vartais, kurie turi būti įdiegti ant plieninių stulpų – jų neįmanoma montuoti ant mūrinių. Tačiau yra galimybė nustatyti tradicinius stulpus ant sienų. To dėka jūs neturite išmesti to, kai nusprendžiate pereiti prie stumdomų vartų.

Horizen sistema yra puikus sprendimas žmonėms, kurie svajoja apie tvorą, palaikoma plytiniais stulpais.

betafence dom modlnic horizen mili 2016 07 21 786 large

ŠIOJE SVETAINĖJE NAUDOJAME SLAPUKUS TAM KAD PAGERINTUME JŪSŲ NARŠYMO PATIRTĮ Paspausdami ant betkurios nuorodos svetainėje duodate mums teisę naudoti slapukus. Privaatsuspoliitika