Ploty Betafence

Reikia pagalbos?

1000 characters left

Captcha code Atsvaidzināt attēlu

greenbau pobočka Betafence

Ikvépimas

Horizen suderinimas su kitais tvoros tipais

betafence panele ogrodzeniowe horizen rajsko mili 2016 10 15 410 thumb640x480

Mūsų Horizen sistema atrodo puikiai ne tik kaip atskira tvora, bet ir sujungus su kitais plokščių tipais ar gabionų sienomis.

Horizen plokštės ir vartai pagrinde buvo sukurti, kad būtų gražūs vienodos sistemos elementai. Viena tvoros linija, galimybė reguliuoti aukštį, ilgį Ir spalvą, patogus naudojimasis ir – svarbiausia – novatoriška ir patraukli išvaizda beveik akimirksniu suteikė Horizen ypatingą populiarumą tarp klienų.

betafence panele ogrodzeniowe horizen rajsko mili 2016 10 15 405 large

Lengvas montavimas – daug galimybių

Vienas iš sistemos privalumų yra jos lengvas ir greitas įrengimas. Plokštės yra pritvirtintos prie stulpų naudojant plieno jungtis, kurios yra pritvirtintos su Allen veržliarakčiu. Jie leidžia prijungti perdangas bet kuriuo kampu. Be to, Horizen produktai gali būti taip pat įdiegti tiek ant pagrindo tiek be jo.

Šie pranašumai padaro Horizen plokštes ir vartus lengvai jungiamais su kitomis Betafence sistemomis. Žemiau rasite keletą įkvepiančių projektų.

betafence panele ogrodzeniowe horizen oswiecim mili 2016 10 25 306 large

Horizen ir Zenturo gabionų sienos

Vienos iš privataus turto Osvencime, Horizen plokštės yra pagrindinė sudedamoji dalis tvoros sistemos priekyje, gale ir į šonuose. Tvoros kampuose klientas įdiegė dvi gabionų sienas, kurios tvarkingai ir įdomiai papildo visa sistemą.

betafence dom modlnic horizen mili 2016 07 21 789

Horizen ir mūriniai stulpai

Apskritai, Horizen vartai ir plokštės yra sumontuotos ant atskirų stulpų. Tačiau namo Modlnicoje savininkas pasirinko kitą variantą. Jis padėjo mūrinius pagrindus ir papildomai pastatė stulpus sumontuoti įėjimo ir vartų plokštes. Pagrindas ir stulpai buvo tinkuoti, kad atitiktų namo spalvą.

betafence panele ogrodzeniowe nylofor 3d brama ogrodzeniowa horizen mili 2016 07 21 888

Horizen ir Nylofor 3D plokštės

Tame pačiame kaime netoli Krokuvos, architektai pasiūlė kitą, bet vis dar originalų derinį privačiai nuosavybei. Šį kartą Horizen dvigubi slenkantys vartai ir įėjimo vartai derinami su 150 metrų bendro ilgio Nylofor 3D plokštėmis. Elegantiškas privatus kelias yra derinamas su sistema, kuri atskleidžia turto grožį.

Akivaizdu, kad tik keletas iš daugelio sprendimų, su kuriais galite suderinti Horizen elementus. Ar turite kitų idėjų tolimesniems deriniams?

ŠIOJE SVETAINĖJE NAUDOJAME SLAPUKUS TAM KAD PAGERINTUME JŪSŲ NARŠYMO PATIRTĮ Paspausdami ant betkurios nuorodos svetainėje duodate mums teisę naudoti slapukus. Privaatsuspoliitika