Ploty Betafence

Reikia pagalbos?

1000 characters left

Captcha code Atsvaidzināt attēlu

greenbau pobočka Betafence

Ikvépimas

Horizontal tvoros – madingos ir saugios

betafence brama horizen thumb640x480

Ieškote patrauklios tvoros savo sklypui tverti kuri užtikrintų saugumą bei privatumą? Rinkitės horizontalias tvoros skydų versijas iš Horizen linijos.

Tvoros su horizontaliniais strypais tampa vis labiau populiarios ir tai nėra netikėta.Jos puikiai tinka tverti betkokio tipo teritorijoms, nors geriausiai pritaikytos nuosavų sklypų ir kvartalų apsaugai.

Vientisos linijos bei plonos formos traukia akį ir suteikia tvorai elegenatiškumo bei modernaus žavesio. Būtent todėl tvora puikiai dera prie betkokios aplinkos.

betafence horizen panel large

Privatumas bei saugumas

Betafence gaminamos Horizen tvoros panelės ir vartai pasižymi menku permatomumu dėka mažais tarpais išdėstytų strypų. O menkai pematoma tvora suteikia privatumo jausmą.

Specififinė Horizen plokščių ir vartų konstrukcija gerokai padidna teritorijos saugumo lygį nes įsibrauti per tvorą praktiškai neįmanoma. TarpHorizen tvoros plokščių neįmanoma įkišti ranką ar koją ir tokiu būdu perlipti tvorą.

Taip pat verta paminėti horizontalinių tvoros plokščių patvarumą.Dėka apsauginio sluoksnio (poliesterio miltelių), produktas yra ilgaamžis. Tvora yra atspari mechaniniams pažeidimams bei besikeičiančioms oro sąlygoms.

betafence panel horizen panel set small

Platus asortimentas

Horizen sistemos galimos įvairų išmatavimų ir spalvų, dėka to tvorą lengvai galima priderinti prie aplinkos. Dar vienas privalumas yra tai, kd dėka specialių stulpų tvoros plokštės gali būti sujungtos betkokiu kampu o tai ženkliai praplėčia galimybes planuoti tvoros išdėstymą sklype.

Taigi, horizontalinės tvoros panelės yra puikus pasirinkimas kiekvienam ieškančiam modernaus dizaino suderinto su aukštu saugumo lygiu tveriamai teritorijai.

ŠIOJE SVETAINĖJE NAUDOJAME SLAPUKUS TAM KAD PAGERINTUME JŪSŲ NARŠYMO PATIRTĮ Paspausdami ant betkurios nuorodos svetainėje duodate mums teisę naudoti slapukus. Privaatsuspoliitika