Ploty Betafence

Reikia pagalbos?

1000 characters left

Captcha code Atsvaidzināt attēlu

greenbau pobočka Betafence

Ikvépimas

Horizontali ar vertikali tvora?

betafence panele ogrodzeniowe horizen sandacza mili 2016 11 24 347 thumb640x480

Norint suderinti tvorą su namu verta palyginti jų bendrąsias linijas.

Aišku, galite eiti tiesiai į parduotuvę ir nusipirkti tvorą, kuri jums labiausiai patinka. Tačiau tikėtina, kad jausite disharmoniją, kai ją pastatysite. Galutinis tvoros ir namo rezultatas gali būti toli nuo tokio, kokio tikėjotės.

114375s 1bekabetafence panele ogrodzeniowe barofor round

Horizontalios ir vertikalios linijos

Pažvelkite į savo namus ir nuspręskite, kurios linijos dominuoja. Jeigu turite nuožulnų stogą ir papildomus trikampius elementus (pvz., palėpėje esančius langus), geriau pasirinkti tvorą, pagamintą iš vertikalių strypų ar profilių (Barofor Square arba Round) plokščių.

betafence panele ogrodzeniowe horizen mili 2017 05 017 196

Jeigu jūsų pastatas yra karkasinės struktūros – kvadratinis arba stačiakampis – su plokščiu stogu, jis geriausiai sutiks su skirtingo pločio horizontalių plokščių tvora (Horizen plokštės ir vartai).

Išsiskirti ar derintis su aplinka?

Kitas svarbus sprendimas yra susijęs su jūsų tvoros spalva. Ar ji turėtų būtų neatskiriama jūsų turto dalis? Tada savo pilkas sienas suderinkite su antracito tinkleliu iš Pantanet Family ir rudas stogo čerpes su Screeno Line užpildais, įrengtais Nylofor plokštėse.

betafence dom prywatny kedzierzyn kozle pantanet family p1110723betafence przesłony screeno line

Kartais jūs galite tiesiog norėti padaryti priešingybę ir išsiskirti. Subtili smėlio spalva yra stebėtinai ryški, kai yra sugretinama su raudona originalios CreaZen spalvos tvora (su nelygiu profilio išdėstymu). Ir standartinės žalios Bekafor Classic plokštės bus įdomus kontrastas su baltomis sienomis.

panele ogrodzeniowe creazen betafence obraz1

Ir dar vienas dalykas: privatus ar neapsaugotas?

Ar jūs gyvenate pavienių namų bloke, kur mamos mėgsta vaikščioti su savo kūdikiais? Ir ką tik baigėte savo sudėtingą rytietiško stiliaus sodą? Pasirinkite skaidrią tvorą, kuri išryškins jūsų turto grožį.

O jei turite mažus vaikus ir grilio sritį, ir norėtumėte atsipalaiduoti ir pabėgti nuo viso triukšmo ir šurmulio po darbo, pasirinkite nepermatomą tvorą. Horizen plokštės ir vartai arba gabionų sienos užpildytos akmenimis (Zenturo arba PetraZen) neabejotinai užtikrins jums didelį privatumo lygį.

117132s 1beka

 

 

ŠIOJE SVETAINĖJE NAUDOJAME SLAPUKUS TAM KAD PAGERINTUME JŪSŲ NARŠYMO PATIRTĮ Paspausdami ant betkurios nuorodos svetainėje duodate mums teisę naudoti slapukus. Privaatsuspoliitika