Ploty Betafence

Reikia pagalbos?

1000 characters left

Captcha code Atsvaidzināt attēlu

greenbau pobočka Betafence

Ikvépimas

Įėjimo vartai: su ar be viengubų atveriamų vartų?

betafence horizen mili 2016 07 21 785 thumb640x480

Ar apsimoka sumontuoti viengubus atveriamus vartus, kada nuspręsite turėti įėjimo vartus? Šis straipsnis atsakys į jūsų abejones.

Visos Betafence aptvėrimo sistemos paskirtos stumdomiems, dvigubiems ir viengubiems atveriamiems vartams. Sukūrėme juos, kad suteiktume jums maksimalų komfortą. Mes dažnai sulaukiame klausimų ar reikia sumontuoti viengubus atveriamus vartus jei renkamės įėjimo vartus. Atsakymas: Nebūtina, tačiau verta.

Daugiau patogumo

Patogus aptvarų naudojimas yra pagrindinė įėjimo vartų ir viengubų atveriamų vartų pirkimo kartu priežastis. Turėkite omenyje, kad įėjimo vartai yra sunkesni ir ne taip paprastai naudojami kaip viengubi atveriami vartai. Pėstiesiems vieno sparno lengvumas ir patikimumas yra neįkainojamas.

105220s 1beka large

Mažesnės kainos

Kuomet nusprendžiate tuo pačiu metu įsigyti abu elementus, prisiminkite ir apie pastebimas santaupas. Kada sumontuosite viengubą sparną ir įėjimo vartus vienas šalia kito, jums reikės tik trijų stulpų vietoj keturių, tai sumažina sistemos kainą, palengvina ir pagreitina montavimo procesą. Be to, kai kurių aptvarų sistemų tokių kaip Horizen, įėjimo vartai ir viengubi atveriami vartai parduodami kartu su sparnais, tai taip pat suteikia pigumo.

139927s 1beka large

Atsargiai su stumdomais vartais!

Jei nuspręsite įsigyti viengubus atveriamus vartus ir stumdomus vartus turite nepamiršti tinkamai jų sumontuoti. Viengubi atveriami vartai neturi būti įdiegti ant stumdomų vartų tako. Toks išdėstymas gali įpainioti jūsų ranką. Prisiminkite tai, kad sumažintumėte traumų riziką.

betafence brama przesuwna horizen mili 2016 07 21 786 large

ŠIOJE SVETAINĖJE NAUDOJAME SLAPUKUS TAM KAD PAGERINTUME JŪSŲ NARŠYMO PATIRTĮ Paspausdami ant betkurios nuorodos svetainėje duodate mums teisę naudoti slapukus. Privaatsuspoliitika