Ploty Betafence

Reikia pagalbos?

1000 characters left

Captcha code Atsvaidzināt attēlu

greenbau pobočka Betafence

Ikvépimas

Įspūdingi aptvarai jūsų turtui

brama przesuwna horizen set new small

Norite, kad jūsų tvoros būtų išskirtinės? Pažvelkite į sprendimus, kurie garantuos išskirtinumą.

Turto aptvarai nebuvo išrasti tik dėl saugumo. Jie taip pat vizualiniu aspektu pabrėžia sodo ir pastato žavesį. Daugelis Betafence klientų norėtų, kad jų aptvarai būtų visiškai skirtingi nei kaimynų. Galvodami apie juos, mes sukūrėme keletą unikalių sistemų.

Horizen plokštės

Šie aptvarai pagrįsti plokštėmis su horizontaliais kontūrais. Šis labai madingas sprendimas vis dar yra retas Lenkijoje – vien tik tai jį paverčia išskirtiniu. Be to, puikiai apsaugo teritoriją ir turi aukštą neskaidrumo lygį.

brama dwuskrzydlowa horizen set small thumb640x480

Gabionų sienos

Populiarūs nedidelio sodo architektūros elementai tampa vis labiau naudojami kaip aptvarų konstrukcijos. Galite įdėti juos tarp plokščių arba sukurti visą aptvėrimų sistemą. Jie traukia akį dėl įdomaus užpildo (pvz., akmenų) ir apsaugo gyventojus nuo gatvės triukšmo.

139929s 1beka large

Gabionai

Gabionai, kurių struktūra panaši į gabionų sienų, yra dar labiau universalūs. Daugelis architektų juos naudoja kaip pamatų pagrindo plokštes tvoros segmentams.

007 gabion 800x600 large

Zenturo plokštės

Zenturo plokščių struktūra pakankamai išsiskiria nuo kitų aptvarų sprendimų. Įvairių dydžių tinklas atrodo neįtikėtinai estetiškai. Aptvarai turi naujovišką dizainą ir neatrodo išpūstai. Tinklas gali būti užpildytas pikseliais ar juostomis, kurios leidžia sukurti praktiškai bet kokią plokštės struktūrą.

128969s 1beka large

Plokštės su užpildais

Standartiškai Bekafor ir Nylofor 2D plokščių sistemos yra beveik visiškai skaidrios, tačiau joms skirti užpildai leidžia visiškai uždengti turtą. Tai suteikia ne tik privatumą ir unikalią išvaizdą, bet ir apriboja triukšmą einantį iš išorės.

698s 1beka large

ŠIOJE SVETAINĖJE NAUDOJAME SLAPUKUS TAM KAD PAGERINTUME JŪSŲ NARŠYMO PATIRTĮ Paspausdami ant betkurios nuorodos svetainėje duodate mums teisę naudoti slapukus. Privaatsuspoliitika