Ploty Betafence

Reikia pagalbos?

1000 characters left

Captcha code Atsvaidzināt attēlu

greenbau pobočka Betafence

Ikvépimas

Išsiskirkite ir naudokite antracito Pantanet tinklelį

108960s 1beka thumb640x480

Ar visi aplinkui apsitvėrė savo nuosavybes vertikaliais arba horizontaliais palisadais? Nustebinkite juos ir sumontuokite visiškai kitokią tinkluotą aptvarų sistemą.

Apsaugos lygis

Žinoma, jūs turite įsitikinti, ar jums užteks tokio saugumo lygio. Idealiu atveju jūsų nuosavybės priekinė dalis turėtų būti uždaroje nuosavoje valdoje arba gyvenamajame rajone. Arba, jei gyvenate labai ramioje vietovėje, kur nėra vandalų arba įsibrovėlių. Pantanet pinti tinklai nėra tokio aukšto saugumo lygio, kaip standesnės tvoros plokštės.

betafence dom prywatny kedzierzyn kozle pantanet family p1110720

Padaryta! Jau?

Pantanet pinti tinklai yra greitai sumontuojami be elektros įrankių. Pirma, jums reikia užcementuoti visus stulpus ir tada suvynioti tinklus, ištempti ir pritvirtinti prie stulpų po vieną.

Patarimai:

  • Stulpai neturi būti vienodai išdėstyti vienas nuo kito.
  • Nedideles vietovės nuokalnes galima išspręsti tik tinkamai ištempiant tinklą.
  • Pantanet tinklas yra toks tvirtas, kad nereikia įtempti laidų ar strypų.

 betafence dom prywatny kedzierzyn kozle pantanet family p1110723108811s 1beka

Man reikia šiek tiek privatumo

Pantanet tinklai yra labai skaidrūs. Jie puikiai tinka pademonstruoti puikiai prižiūrėtą sodą ar elegantiškos formos pastatą. Tačiau, jei norite turėti daugiau privatumo, tvoros išardymas nereikalingas.

Jums tiesiog reikia nusipirkti Colorado užpildą. Tinkamai supjaustytos plastikinės juostos segmentai gali būti plakiruoti per angas vertikaliai ir horizontaliai. Atsižvelgiant į privatumo lygį, kurio tikitės, galite suregzti visas arba tik kai kurias Pantanet tinklo angas.

betafence siatka zgrzewana pantanet przeslony colorado p1110697 800x577

Dovanos kaimynams

Tačiau jei pasirinktumėte madingą palisado priekį, galite naudoti Pantanet, kad aptvertumėte savo turto priekį ir galą. Tai bus graži dovana kaimynams. Jūs galėsite apturėti rytinį arba popietinį pokalbį ties savo elegantiško antracito tinklo, padengto vijoklinėmis gebenėmis ar žydinčiais vijokliais.

ŠIOJE SVETAINĖJE NAUDOJAME SLAPUKUS TAM KAD PAGERINTUME JŪSŲ NARŠYMO PATIRTĮ Paspausdami ant betkurios nuorodos svetainėje duodate mums teisę naudoti slapukus. Privaatsuspoliitika