Ploty Betafence

Reikia pagalbos?

1000 characters left

Captcha code Atsvaidzināt attēlu

greenbau pobočka Betafence

Ikvépimas

Įvažiavimo vartų pasirinkimas

betafence brama horizen thumb640x480

Planuojate pirkti įvažiavimo vartus savo kiemui? Sužinokite į ką svarbu atkreipti dėmesį, kad liktumėte patenkinti savo sprendimu.

Prieš vykdami į parduotuvę ar skambindami platintojui, privalote sau atsakyti į keletą klausimų:

  • Kaip dažnai vartai bus atidarinėjami?
  • Ar kieme yra pakankamai vietos kad vartai atsidarytų į vidų?
  • Ar turėsite laiko užtikrinti kad aplink vartų mechanizmą bus prižiūrima švara?

Pasiruošę?Laikas sužinoti apie kiekvieno vartų sprendimo pliusus ir minusus.

brama bekafor classic 153777s 1beka large

Atveriami vartai

Pagal įstatymus vartai privalo atsidaryti į kiemo pusę. Dėl to, jeigu svarstote apie atveriamus vartus įsitikinkite kad kieme užtreks vietos pilnam atsidarymui.

Atminkite, jog atveriamaus vartus gali būti sunku atidaryti esant stipriam vėjui, dėl rekomenduojama naudoti automatiką, kad būtų užtikrintas pilnas komfortas. Tiesa – dar labai svarbu yra tai, kad šio tipo vartai yra brangesni negu automatizuoti slenkantys vartai.

Vieni iš atveriamų vartų privalumų yra gražus dizainas bei lengva priežiūra. Mechaninių vartų dalių nereikia reguliariai valyti.

105220s 1beka108843s 1beka

Slenkantys vartai

Šis sprendimas rekomenduojamas tiems, kurie kieme neturi pakankamai vietos sumontuoti atveriamus vartus. Vienas iš svarbiausių slenkančių vartų įpatumų yra didelis įvairių pločių pasirinkimas leidžiantis pritaikyti vartus jūsų poreikiams.

Galimybė vartus nesunkiai atidaryti esant stipriems vėjo gūsiams taipogi didelis privalumas.Ne gana to papildomos automatikos surinkimo kaštai gerokai mažesni nei stumdomų vartų.

Taip pat verta paminėti, kad pasirinkus slenkančius vartus reiks reguliariai valyti jų bėgius. Užkritę lapai gali pakenkti uždarymo mechanizmui, o užšalęs sniegas netgi visai vartų konstrukcijai, kas taipogi apsunkintų darinėjimą .

Kad pasirinktumėte teisingą sprendimą turėtumėte susidėlioti prioritetus, suteiksiančius Jums maksimalų komfortą.

2666s 1beka

ŠIOJE SVETAINĖJE NAUDOJAME SLAPUKUS TAM KAD PAGERINTUME JŪSŲ NARŠYMO PATIRTĮ Paspausdami ant betkurios nuorodos svetainėje duodate mums teisę naudoti slapukus. Privaatsuspoliitika