Ploty Betafence

Reikia pagalbos?

1000 characters left

Captcha code Atsvaidzināt attēlu

greenbau pobočka Betafence

Ikvépimas

Ką pasirinkti: suvirintus ar regztus gabionus?

dsc 5888 800x600 thumb640x480

Jūsų sprendimas turėtų iš esmės priklausyti nuo pagrindinių numatytų gabionų funkcijos.

Kur statote savo gabionus?

Gabionai, bet kita ko, gali būti naudojami kaip:

  • jūsų namo tvora – visa arba tik dalis jos
  • jūsų sodo kėdžių ir stalų arba sodo barbekiu sienų pagrindai
  • šlaito atrama ar elementas, siekiant išlyginti reljefą
  • mažos upės kranto, tekančios per jūsų turtą, apsauga, norint užkirsti kelią potvyniui pavasarinio atšilimo metu.

Suvirinti gabionai yra tinkamesni tvoros ar sodo kraštovaizdžio elementams dėti, o regzti gabionai yra tinkamesni dirvožemio apsaugai. Kodėl?

12636s 1beka102111s 1beka1foto 36 800x600gabion referenciak kerites kiulo przyciete

Lankstus prieš tvirtą

Regzti gabionai yra daug lankstesni nei jų suvirintieji kolegos. Galite sulenkti juos naudodami plikas rankas. Ši savybė yra ypač vertinama infrastruktūroje. Tokie gabionų kraičiai gali būti lengvai pritaikyti įvairiems nuolydžio kampams. Gabionų matrasai konkrečiai atskirs upių apačią ar krantus.

12126s 1beka12626s 1beka

Suvirinti gabionai yra pakankamai standūs, tad juos labai sunku sulenkti rankomis. Jie išlaiko savo formą nepriklausomai nuo jų vietos ir užpildymo rūšies. Jūsų gabioniniai sodo baldai nesideformuos daugelį metų, o gabionų gėlių dėžės išliks net amžiaus gamykloje. ;)

129073s 1beka

Užpildymo įvairovė

Regzti gabionai būna keletos rūšių (angos dydis arba vielos storis). Jie iš esmės skirti plačioms blokadoms ir užpildyti didelio skersmenio visuma. Kadangi jie dažnai yra padengiami vandeniu arba augalais, jie neturi būti labai estetiški.

Tai netaikoma suvirintiems gabionams, nors jie ir yra tikroji demonstracija. Jie gali būti pagaminti beveik bet kokio angos, vielos ir dangos derinio, o jų užpildymo galimybės yra beveik neribotos. Jūs galite užpildyti savo gabionus įvairių matmenų ir spalvų akmenimis, stiklinėmis sferomis ar net pjaustytais medžio kamienais ir spalvotais buteliais.

12606s 1beka12309s 1beka

Naudojimo saugumas

Ir galiausiai, saugumas. Regzti gabionai yra sujungiami su laidais, kurių galai gali išsikišti ir sukelti sužalojimus. Tačiau suvirintieji gabionai yra sujungti su spiralėmis. Nėra išsikišusių elementų, kurie gali jus užkliudyti. Tai ypač svarbu, jei gabionus dedate savo sode (kur žaidžia jūsų vaikai) arba miesto erdvėje.

ŠIOJE SVETAINĖJE NAUDOJAME SLAPUKUS TAM KAD PAGERINTUME JŪSŲ NARŠYMO PATIRTĮ Paspausdami ant betkurios nuorodos svetainėje duodate mums teisę naudoti slapukus. Privaatsuspoliitika