Ploty Betafence

Reikia pagalbos?

1000 characters left

Captcha code Atsvaidzināt attēlu

greenbau pobočka Betafence

Ikvépimas

Kaip apsaugoti sportinę zoną?

boleslaw 1 thumb640x480

Patogumas žaidžiant rungtynes ir garantuojamas saugumas sirgaliams įmanomas su specialiomis sistemomis, sukurtomis Betafence.

Sporto objektų statyba, nepriklausomai nuo dydžio ir pritaikomumo, niekada nesibaigia su aikšte ir tribūnomis. Vis labiau reglamentas reikalauja, kad nedidelės sporto aikštelės kaip Orlik aikštė Lenkijoje ir didesni stadionai užtikrintų tinkamą apsaugą.

Betafence parengė sprendimų, padėsiančių įvykdyti tokius norminius reikalavimus ir žymiai pagerinti sporto varžybų komfortą. Čia pateikiama pagrindinė sprendimų pasiūla.

Resitor Orlik

Pagrindinė sistema, skirta mokyklų kiemų vaikams ir paaugliams, buvo labai populiari, kai vyriausybinė Orlik sportinių aikštelių programa buvo įgyvendinta. Resitor yra austi tinklai, padaryti iš nepaprastai storos (3.5 mm diametrų) vielos ir mažų tinklų akučių. Dėka stulpų sistemos, jie gali būti iki 3.5 metrų aukščio.

Dėka savo struktūros, Resitor Orlik yra atsparūs kamuolių atsirenkimams, kurie ypač svarbūs atsižvelgiant į futbolo aikštelių ir teniso kortus. Mažas akučių dydis gali sulaikyti bet kokio dydžio kamuolį, ir tvoros aukštis mažina kamuolio nukritimo už sporto zonos atvejus. Sportininkai neturės bėgti pasiimti kamuolio, taip pat žiūrovai nebijos nukentėti.

Ball Stop

Sprendimas, kuris gali būti panaudotas, panašus į Nylofor 2D, 3D ar F plokštes. Įspūdingas jų parametras yra aukštis. Jeigu būtina, tvora gali būti net iki 8 metrų aukščio! Dėka stačiakampių stulpų visa tvora išlieka standi.

Ball Stop net labiau atsparus smūgiams nei Resitor ir gali sulaikyti kiekvieną kamuolį sporto zonoje. 8 metrų struktūra praktiškai neleidžia kamuoliui palikti aikštelės.

Bekasport

Sistema buvo sukurta naudojant Nylofor 2D Super plokštes, kurios užtikrina pasipriešinimą kamuolių smūgiams. Tvora gali pasiekti 6 m aukštį. Papildomas pranašumas yra novatoriški stačiakampiai stulpai, įrengti su garsą sugeriančiais neoprene įdėklais.

Ką tai reiškia praktiškai? Įdėklai yra labai efektyvūs triukšmo sugėrime, kurį sukelia vibracijos smūgio metu. Tai ypač naudinga, jei futbolo aikštė yra įsikūrusi parke ar kitoje vietoje, kur žmonės ieško tylos ir ramybės.

Nylofor 2D ir 2D Super

Plokštės paminėtos su Bekasport and Ball Stop sistemomis taip pat gali būti naudojamos standalone sprendime. Jie pasižymi savo dideliu standumu ir galimybe naudotis svyruojančiais ir slenkančiais vartais. Mažos plokščių akutės blokuoja kamuolius ir garantuoja atsparumą smūgiams.

Nylofor 2D and 2D Super plokštės dažnai naudojamos atskirti stovinčią publiką nuo sporto aikštės. Jie leidžia patogiai organizuoti sporto varžybas be neaiškių žmonių įbėgimo į aikštę pavojaus.

ŠIOJE SVETAINĖJE NAUDOJAME SLAPUKUS TAM KAD PAGERINTUME JŪSŲ NARŠYMO PATIRTĮ Paspausdami ant betkurios nuorodos svetainėje duodate mums teisę naudoti slapukus. Privaatsuspoliitika