Ploty Betafence

Reikia pagalbos?

1000 characters left

Captcha code Atsvaidzināt attēlu

greenbau pobočka Betafence

Ikvépimas

Kaip apsaugoti stulpus nuo korozijos?

1823s 1beka thumb640x480

Deramai užtikrinta stulpų garantija ir daugelio metų kiekvieno aptvaro naudojimas.

Stulpai – aptvarų sistemos stuburas. Jie rūpinasi plokščių ir aptvarų vartais, garantuoja aptvarų stabilumą ir tvirtumą. Todėl, jie turi būti tobulai parengti ir apsaugoti nuo išorės veiksnių.

Svarbiausia tinkamas gamybinių medžiagų pasirinkimas ir paruošto stulpo apsaugojimas. Mes, Betafence, išrinkome geriausią įmanomą sprendimą.

2593s 1beka large

Medžiagos stulpams

Stulpai skirti mūsų sistemai padaryti iš aukščiausios kokybės plieno. To dėka, esame įsitikinę, kad pasieksime aukščiausią tinkamą kietumą, kuris užtikrins tvirtumą ir struktūros ištvermingumą.

10987s 1bekaimg005 tn

Antras labai svarbus elementas ya antikorozinės dangos sluoksniai. Mes, Betafence, cinkuojame stulpus iš vidaus ir iš išorės, naudodami padengimą milteliais ar PVC sluoksniais. Šis medžiagų pasirinkimas apsaugo paruoštą produkciją nuo korozijos arba greito dažų lupimosi. Taigi tai užtikrina ilgaamžiškumą ir vizualinį stulpų patrauklumą.

10042s 2beka128939s 1bekabetafence f lox supersłupy bekaclip 2 tn

Dangteliai, montuojami ant stulpų viršūnės, taip pat suteikia papildomą apsaugą. Jie neleidžia vandeniui patekti ant stulpų, o tai prailgina produkto tarnavimo laiką. Taip pat verta atkreipti dėmesį, kad dangteliai yra labai elegantiški ir gražiai papildo visą aptvarų dizainą.

832s 1beka2601s 1beka

ŠIOJE SVETAINĖJE NAUDOJAME SLAPUKUS TAM KAD PAGERINTUME JŪSŲ NARŠYMO PATIRTĮ Paspausdami ant betkurios nuorodos svetainėje duodate mums teisę naudoti slapukus. Privaatsuspoliitika