Kodėl tam tikri aptvėrimai yra itin pigūs?
Įsitikinkite, jog visada perskaitote aptvarų etiketes. Tačiau net etiketėse ne visada yra pateikiama tam tikra informacija.
Žodžio “galvanizuotas” skirtingos reikšmės
Plokštės bei vartai gali būti galvanizuojami dvejais būdais: elektrolizės būdu bei karštos galvanizacijos būdu. Pirmuoju metodu, gana plonas cinko sluoksnis turi būti greta miltelių sluoksnio. Iš tikrųjų, tvoros, aptrauktos metalu elektrolizės būdu, yra apibūdinamos kaip pusiau užbaigtos tvoros. Jos gali būti veikiamos korozijos, nes neturi apsaugos nuo tam tikrų oro sąlygų.
Tik karštos galvanizacijos būdu pagaminti aptvėrimai, užtikrina pilną antikorozinę apsaugą šiems gaminiams, dėl šios priežasties, jūs turėtumėte naudoti tik šias tvoras, jog aptvertumėte savo privatų bei bendrą turtą.
Plona poliesterio danga
Tam kad miltelių sluoksnis priliptų prie tvoros, tvoros paviršius privalo būti kruopščiai tam parengtas. Jis negali turėti savo sudėtyje sidabro, būti aliejuotas ar nešvarus. Visas valymo procesas apima tai, jog plokštės ir vartai yra įdedami į specialias vonias, kurios pripildytos įvairiais tirpalais. Kiekvienas tirpalas turi skirtingą paskirtį. Galiausiai, jūs turite švarų bei lygų tvoros paviršių.
Ne kiekviena kompanija yra pasiruošusi investuoti į daug laiko reikalaujantį procesą. Keletas gamintojų aliejų iš tvorų pašalina su indų plovikliu. Tokiu būdu paruoštas paviršius, neleidžia poliesterio milteliams tinkamai sulipti tarpusavyje. Tuomet, esant temperatūros pokyčiams bei dregnomis sąlygomis, danga pradeda byrėti ir suteikia sąlygas korozijos atsiradimui.
Jūs niekada negalėsite pamatyti pats, kuris valymo metodas yra naudotas. Dėl šios priežasties, jūs turėtumėte pasirinkti produktus iš profesionalių bei patikimų gamintojų, kurie gali patvirtinti savo darbo kokybę su Tarptautiniu standartizacijos organizacijos (angl. ISO) sertifikatu.
Produktas gali būti žalingas
Miltelinis dengimas yra procesas, kurio metu produktas yra pedengiamas cinko sluoksniu, gruntu bei apmušalu. Kiekvienas sluoksnis apima specifinius mišinius, kuriuose gal būti žalingų medžiagų (pavyzdžiui, chromo ar kadmio).
Tokios žalingos medžiagos paprastai yra poliesterinėse dangose. Šių medžiagų pašalinimas yra gana brangus, tad pats miltelinio dengimo procesas tampa dar brangesniu. Keletas gamintojų, beieškodami kaip sumažinti kainas, nusprendžia naudoti kontaminuotas dangas.
Štai kodėl, jūs turėtumėte ieškoti informacijos apie miltelinės dangos sudėtį produkto etiketėse arba internetu. “Betafence” garantuoja, kad jų gamybos produktai neturi savo sudėtyje jokių kenksmingų medžiagų.