Ploty Betafence

Reikia pagalbos?

1000 characters left

Captcha code Atsvaidzināt attēlu

greenbau pobočka Betafence

Ikvépimas

Kokios tvoros spalvos bus madingos 2018 metais?

betafence panele ogrodzeniowe horizen mili 2017 05 017 188 thumb640x480

Pernai dominavo pilkos spalvos. Bet ar tvoros 2018-aisiais atrodys taip pat?

Tendencija tęsėsi

Antracitas (tamsiai pilka) tapo madinga prieš dvejus metus. Nuo to laiko jis didino savo dominavimą rinkoje. Ir nėra jokių tendencijos pasikeitimo ženklų. Ypač todėl, kad antracitas puikiai derinasi su vis populiaresnėmis horizontaliomis palisado tvoromis (tokiomis kaip Horizen). Jis netgi pradėjo išstumti tradicinę žalią pramoninių plokščių (Nylofor) ir suvirintų tinklų (Pantanet line) spalvą.

betafence panele ogrodzeniowe horizen mili 2017 05 017 209

Spalvingi intarpai

Siekiant atgaivinti gana tamsią antracito spalvą, kai kurie horizontalieji profiliai gali būti paįvairinti su kitomis spalvotis. Įdomų rezultatą gali suteikti geltonos, rudos ar raudonos spalvos intarpai, kurie ryškiai kontrastuoja su pilka spalva. Užuot keičiant pačią spalvą, taip pat galite naudoti kitą medžiagą (medžio imitacinę plastmasę ar net natūralią medieną). Drąsiausi klientai gali rinktis skaidrų profilį, kuriame yra įrengtas LED apšvietimo šaltinis.

betafence przeslony screeno wave dsc0285

Alternatyvios medžiagos

Dauguma aptvarų, prieinamų rinkoje, yra pagaminti iš plieno pavidalo strypų ar profilių. Tačiau pastebime vis didesnį susidomėjimą užpildais, tokiais kaip plieno lakštai, kuriuos galima supjaustyti įvairias šablonais naudojant lazerinę technologiją. Tvora paverčiama sidabrine ir pilka arba pasirinkta dangos spalva. Klientai, kurie nori turėti dar labiau žinomą tvorą, jie tai gali padaryti, o jų vartai bus pagaminti iš rudo ir raudono korteno, t. y. natūralaus aerozolinio plieno.

betafence nylofor 3d pro xl p1110261

Akmuo ir medis

Vienodą pilvą tvorą, pagamintą iš horizontalių palisadų, galima pagyvinti baltų plytelių stulpais. Taip pat geras sprendimas yra padaryti keletą šviesios arba tamsios medienos (arba jo imitacijos) perdangų. Vietoje perdangų, galite naudoti ir gabionų sienų modulius (iš Zenturo ar PetraZen asortimento), užpildytus bet kokiu pasirinktu akmens tipu (kuris atitinka arba skiriasi nuo likusios tvoros).

ŠIOJE SVETAINĖJE NAUDOJAME SLAPUKUS TAM KAD PAGERINTUME JŪSŲ NARŠYMO PATIRTĮ Paspausdami ant betkurios nuorodos svetainėje duodate mums teisę naudoti slapukus. Privaatsuspoliitika