Ploty Betafence

Reikia pagalbos?

1000 characters left

Captcha code Atsvaidzināt attēlu

greenbau pobočka Betafence

Ikvépimas

Kuo aptverti jūsų sodo sklypą?

betafence przeslony screeno line francja 1506503056 2971 screeno line large thumb640x480

Efektyvi išorinė apsauga yra svarbiausia. Galite atskirti konkrečius sklypus net su įprastais regztais tinklais.

Tvirtos Nylofor 3D plokštės

Jos geriausiai apsaugos visą sklypo kompleksą iš išorės. Atsižvelgiant į vandalizmo rizikos lygį, galite pasirinkti plokštes su storesne arba plonesne viela (5 arba 4 mm) ir įvairius diafragmos dydžius. Nylofor plokštės, padengtos žalia spalva, geriau atitiks sodo spalvą (ir dėka dvigubos dangos, jiems suteikiama ilgesnė naudojimo garantija). Bet jei norite ekonomiškesnės versijos, galite pasirinkti karštojo cinkavimo plokštes. Tačiau jūs turėtumėte prisiminti, kad jos laikui bėgant natūraliai praras savo blizgesį ir nebebus tokios elegantiškos.

betafence nylofor 3d p1100551 large

Vidinės tinklų pertvaros

Konkrečius sklypus visame komplekse geriausia atskirti tinkleliu tvoroms. Labiausiai ekonomiškas sprendimas būtų naudoti Resitor regztus tinklelius. Jie apriboja sklypų ribas, tačiau nesuteikia didesnio saugumo. Be to, jų montavimas yra reikalaujantis gana daug darbo (daugybė priedų).

betafence siatka ogrodzeniowa pantanet family 226193s 1beka large

Tai būtų beveik taip pat veiksminga, kiek kainuotų naudoti Pantanet suregztą tinklelį. Pantanet yra daug labiau patvarus ir reikalaujantis mažiau laiko. Geriausia pasirinkti Pantanet Essential arba Light tinklelius vidinėms pertvaroms. Ir jūs turėtumėte pagalvoti apie Pantanet Family tinklelį (su daug storesne viela) kaip išorinį aptvarą visam sklypų kompleksui (vietoj Nylofor plokščių).

betafence przeslony screeno line francja 1506503068 2971 screeno line large

Privatumo užtikrinimas

Jei jūs aptvėrėte savo sodo sklypus su plokštėmis, o sklypų savininkai reikalauja daugiau privatumo, galite aprūpinti plokštes su Screeno Line užpildais. Tai yra plastikinės juostelės, kurios vertikaliai slysta skydelio angomis. Jei užpildysite visas angas, gausite visiškai nepermatomą "sieną". Tokie filtrai puikiai tinka judraus kelio pusėms ar pėsčiųjų takams.

sitzbank 800x600 large

Šlaitai ir reljefo lašai

Jei kažkurie jūsų sklypai yra ant pasvirusios žemės, kuri gali slysti, apsvarstykite galimybę naudoti gabionus. Tai yra krepšiai, užpildyti uolomis, kurie veiksmingai apsaugos šlaitus ir taps įdomiu sklypo išvaizdos elementu. Geriausia naudoti suvirintus gabionus, nes jie išlaikys nepakitusią formą ir eleganciją ne vienerius metus.

ŠIOJE SVETAINĖJE NAUDOJAME SLAPUKUS TAM KAD PAGERINTUME JŪSŲ NARŠYMO PATIRTĮ Paspausdami ant betkurios nuorodos svetainėje duodate mums teisę naudoti slapukus. Privaatsuspoliitika