Ploty Betafence

Reikia pagalbos?

1000 characters left

Captcha code Atsvaidzināt attēlu

greenbau pobočka Betafence

Ikvépimas

Leidimas tvoros statybai: kada jis reikalingas?

p1100136 large thumb640x480

Ketinate savo namus ar įmonės teritoriją aptverti tvora? Sužinokite pagrindinę teisinę informaciją šiuo klausimu.

Tvoros statymas kaip ir kiti konstrukciniai darbai yra statybų teisės subjektas. Asmeniui ketinančiam statyti tvorą yra keliami tam tikri įsipareigojimai, priklausomai nuo tvoros tipo ir teritorijos kurioje ji bus statoma.

betafence brama przesuwna horizen set small large

Būtinybė gauti leidimą

Prieš pradedant darbus verta peržiūrėti vietinį plėtros planą. Jei toks palanas egzistuoja, jame gali būti pateikta informacija kokios tipo tvoras galima ir draudžiama montuoti teritorijoje.

Kitas reglamentuojamas subjektas yra tvoros aukštis. Jeigu jis viršija 2.20 m, privalėsite apie tai pranešti rajono savivaldybei ir gauti leidimą.Pranešti būtina jei tvora projektuojama šalia viešų objektų, kelių, gatvių geležinkelio bėgių ar miesto aikščių.

PASTABA: montuojant laikiną tvorą, pvz vykstant statyboms ar renovacijos darbams apie tai institucijai pranešti nereikia.

Rangovo pareigos

Atminkite, jog turite pateikti pranešimą apie konstrukcinius darbus likus mažiausiai 30 dienų iki darbų pradžios.Pildant pranešimą būtina nurodyti kokie darbai bus atliekami bei pateikti dokumentus įrodančius, kad esate teritorijos savinkas arba turite teisę ją administruoti.

Tverdami pastatą nuo kaimyno turite žinoti, jog jis neprivalo kompensuoti dalies išlaidų tvorai. Be to, be kaimynų leidimo tvora negali užimti jokio ploto kaimyninėje teritorijoje.

186152s 1beka large

Tvoros ir sniego valymas

Verta atkreipti dėmesį į įstatymo nuostatas reguliuojančias švaros ir tvarkos užtikrinimą mieste ar rajone. Sklypo savinkas privalo valyti sniegą nuo šaligatvio besiribojančio su sklypu.Jei šaligatvis nuo sklypo atskirtas veja, sniego valymo prievolė perkeliama bendruomenei.

ŠIOJE SVETAINĖJE NAUDOJAME SLAPUKUS TAM KAD PAGERINTUME JŪSŲ NARŠYMO PATIRTĮ Paspausdami ant betkurios nuorodos svetainėje duodate mums teisę naudoti slapukus. Privaatsuspoliitika