Ploty Betafence

Reikia pagalbos?

1000 characters left

Captcha code Atsvaidzināt attēlu

greenbau pobočka Betafence

Ikvépimas

Miesto aptvarai: vitrinos sprendimai

betafence rondo kedzierzyn kozle gabion nylofor 3d p1110813

Miestų tvoros ne tik leidžia atskirti sritis nuo šaligatvių ir kelių, bet taip pat turi įtakos jų patrauklumui.

Plokštės ir tinklai, naudojami viešojoje erdvėje, paprastai taikomi šiek tiek kitais tikslais negu namų ar gyvenamosios vietos aptvėrimui. Jų pagrindinis tikslas yra ne užtikrinti maksimalų saugumą, nors tai taip pat svarbu, bet dar svarbiau izoliuoti erdvę.

Miesto tvoros dažniausiai statomos aplink parkų, aikštelių, aikščių ir viešojo naudojimo pastatus. Produktai, tokie kaip gabionai, yra dalis kraštovaizdžio architektūros ir didina vietovės patrauklumą.

Štai populiariausi Betafence sprendimai naudojami miesto erdvėje.

Nylofor City plokštės

Vienas iš Nylofor modelių buvo specialiai suprojektuotas miesto zonai. Jis yra pagamintas iš suvirintų plokščių, fiksuotų ant stačiakampių stulpų ir turi viršutinius turėklus, kurie papildomai apsaugo praeivius nuo užkabinimų ar įpjovimų. Juos naudoja ir aptvarų parkams ir tramvajaus linijos takams.

11366s 1beka

Barofor plokštės

Pagrindinė šio modelio jėga yra jos labai elegantiška ir madinga išvaizda, baigta su subtilia Deco versijos arka. Toks sprendimas leidžia puikiai atskirti žaidimų aikšteles, nes jos neturi aštrių ar kyšančių briaunų. Tuo pačiu metu pramoninės ir komercinės vietos naudoja Square modelius su briliantiniu skersiniu pjūviu, kurie neleidžia laipioti per tvorą.

Barofor Deco plokštės buvo įdiegtos žaidimų aikštelėje viename iš Varšuvos gyvenamųjų kvartalų.

11716s 1beka

Nylofor 2D Super plokštės

Šis plokščių tipas naudojamas daugiausia vietose, kurios reikalauja papildomos apsaugos nuo įsibrovimo. Tvora užtikrina apsaugą dėka jos stiprios, tvirtos konstrukcijos ir dvigubų horizontalių užtvarų. Nylofor 2D Super plokštės buvo panaudotos savivaldybės parke Belsko Bialoje.

105494s 1beka

Gabionai

Nors gabionai naudojami kaip tvorų elementas, miesto erdvė turi daugiau naudos iš atskirai stovinčių gabionų sienų, kurios subtiliai skiria parko sritis. Dėka savo savybių jie gali būti naudojami apsaugant šlaitus ir nuošliaužas žaliuosiuose plotuose, papildant juos stilingu būdu. Be to, gabionai gali būti naudojami siekiant pastatyti suolą parke. Viskas ką jums reikia padaryti tai sutvirtinti medieną. Tokios gabionų idėjos buvo panaudotos architektų Góra Cyranowska parke Melece.

Tai yra tik keli iš produktų skirtų miesto erdvei, bet tik su šiais sprendimais galima pamatyti kaip gerai pasirinkta tvora gali daryti didelę įtaką išvaizdai ir bendrų sričių funkcionalumui.

betafence lotnisko bulgaria gabion sofia airport center 09