Ploty Betafence

Reikia pagalbos?

1000 characters left

Captcha code Atsvaidzināt attēlu

greenbau pobočka Betafence

Ikvépimas

Modernūs aptvarai

193534s 1beka thumb640x480

Jūsų namas išsiskiria moderniu dizainu? Pabrėžkite jį su tinkama tvora.

Šiuolaikinė architektūra pasižymi elegantiškumu bei paprastumu. Namas bei papildoma architektūra atrodo tvarkingai bei garantuoja maksimalų komfortą. Tas pats galioja ir tvoros sistemoms, dėl to mes sukūrėme didelį skaičių aptvėrimų sprendimų kurie pabrėžtų jūsų modernios teritorijos išskirtinumą.

betafence brama horizen

Horizen - horizontalios tvoros plokštės

Horizen tvoros plokštės yra vienas naujausių mūsų produktų populiarėjantis kiekvieną mėnesį. Horizontaliai išdėstyti plokštės strypai sudaro vientisą, akį traukiančią sistemą.Sistemos paprastumas ir elegantiškumas puikiai dera prie modernios architektūros.

Horizen sistemą taip pat rekomenduojame, jei norite suteikti privatumo sau ir savo šeimai. Reti tarpai tarp strypų užtikrina aukšto lygio saugumą bei neleidžia pašaliniams žmonėms žvilgčioti į jūsų teritoriją.

Tai taipogi garantuoja saugumą, nes per tokią tvorą perlipti praktiškai neįmanoma. Tai padeda išvengti įsibrovėlių.

a02 1896 large

Zenturo - visiška laisvė

Jeigu pirmenybę teikiate savo sklypo grožio pabrėžimui rinkitės Zenturo paneles.Mes jums sukūrėme permatomas paneles, kad galėtumete pabrėžti namo ir sodo grožį ir tuo pačiu užtikrinti saugumą.

Plokščių išdėstymas priklauso nuo jūsų kūrybingumo. Siūlome didelį pasirinkimą užpildų iš kurių galėsite pasirinkti geriausiai tinkantį jums:

  • pixels – supresuoti kvadratų ir stačiakampių formos elmentai,
  • Flexo – plastmasinė juosta kuri gali būti veriama tarp tinklo skylių,
  • Perfo – juosta ir nerūdyjančio plieno.Galite praverti tarp pasirinktų arba visų tarpų.

betafence panele ogrodzeniowe zenturo piksele 128937s 1bekabetafence panele ogrodzeniowe zenturo tasma flexo 117225s 1bekabetafence panele ogrodzeniowe zenturo tasma pefro 128986s 1beka

Gabionų sienos arba orginalus aptvėrimas

Zenturo plokštės taip pat naudojamos su kitu produktu – gabionais. Tai puikus sprendimas norint orginalumo.Juos galite naudoti su segmentinėmis tvoromis arba vienus.

Iš tiesų gabionai yra sudaryti iš dviejų tvoros plokščių užpildomų betkokia medžiaga. Dažniausiai pasirenkami akmenys, medžio žievė arba paprasta mediena. Vienas iš pagrindinių privalumų yra garso izoliacija.Tai ypač aktualu gyvenant triukšminguose rajonuose ar šalia aktyvaus eismo gatvių.

Pasirinkę vieną iš mūsų siūlomų sprendimų liksite tikrai patenkinti.

152625s 1beka

ŠIOJE SVETAINĖJE NAUDOJAME SLAPUKUS TAM KAD PAGERINTUME JŪSŲ NARŠYMO PATIRTĮ Paspausdami ant betkurios nuorodos svetainėje duodate mums teisę naudoti slapukus. Privaatsuspoliitika