Ploty Betafence

Reikia pagalbos?

1000 characters left

Captcha code Atsvaidzināt attēlu

greenbau pobočka Betafence

Ikvépimas

Namo statyba: kuomet reikia pastatyti nuolatinę tvorą

105217s 1beka thumb640x480

Namo statyba generuoja milžiniškas išlaidas, todėl gali atrodyti, kad laikinos tvoros montavimas yra nereikalingos papildomos išlaidos. Tačiau toks sprendimas, ypač atsižvelgiant į tolimesnių išlaidų kontekstą, suteikia daug naudos.

123795s 1beka

  • Jeigu pastatysite laikiną tvorą, galėsite sukurti patogų įvažiavimą dideliems sunkvežimiams ir mašinoms. Vartų įėjimo atidarymas turėtų būti pakankamai didelis, kad transporto priemonės galėtų patekti ir išvažiuoti iš statybų aikštelės. Tačiau baigus darbus, jūs galite pritaikyti vartų plotį pagal savo poreikius.
  • Nuolatinės tvoros montavimas prieš baigiant darbus išryškina potencialią žalą, kurią sukelia mašinos eksploatuojamoje aikštelėje. Apsvarstykite, ar esate pasirengę patirti papildomų išlaidų remontui.
  • Verta pastatyti tvorą, kai namo statyba įžengia į stadiją, kurioje didelių mašinų naudojimas nebėra reikalingas. Tai taip pat yra gera akimirka saugumo sumetimais, nes nuolatinė tvora užtikrina veiksmingesnę jūsų turto apsaugą nuo apgadinimo.

agronet 4 tn

Norėdami pastatyti laikiną tvorą savo žemėje, jūs galite naudoti Agronet miško mazgų tinklelį, kuris yra lengvai sumontuojamas ant bet kurių laikinų stulpų arba tų, kurie liko po ankstesnės tvoros. Tinklelis yra cinkuotas, todėl jis išsaugos daug statymo investicijų ir po to, kai darbai bus baigti, galėsite jį suvynioti ir naudoti kitoje vietoje.    

105218s 1beka

Jeigu norite didesnio nei pagrindinio saugumo lygio, pabandykite Pantanet Light tinklelį arba profesionalią Tempofor F mobiliųjų plokščių sistemą, siekiant užtikrinti turto saugumą statybų metu.

ŠIOJE SVETAINĖJE NAUDOJAME SLAPUKUS TAM KAD PAGERINTUME JŪSŲ NARŠYMO PATIRTĮ Paspausdami ant betkurios nuorodos svetainėje duodate mums teisę naudoti slapukus. Privaatsuspoliitika