Ploty Betafence

Reikia pagalbos?

1000 characters left

Captcha code Atsvaidzināt attēlu

greenbau pobočka Betafence

Ikvépimas

Namų aptvėrimai: yra reikalingas leidimas ar ne?

 

betafence panele ogrodzeniowe horizen sandacza mili 2016 11 24 345 thumb640x480

Nors įstatymas dažniausiai nereikalauja jokio leidimo, viskas gali būti daug sunkiau, jeigu jūs negausite sutikimo iš savo kaimynų.

Aptvarų konstrukcijos leidimas

Leidimas aptverti nuosavą namą iki 2.2 metrų aukščio nėra reikalingas jau nuo 2015. Jeigu tvora yra aukštesnė arba veikia kaip atraminė sienelė, jūs turite informuoti jūsų miesto arba rajono Architektūros Departamentą likus 30 dienų iki suplanuoto darbo pradžios.

Jūs turite pateikti:

  • jūsų suplanuotos tvoros matmenis
  • žemėlapį su tvoros linijos brėžiniu
  • jūsų teisės į žemę patvirtinimą

Ir jūs tiesiog turite palaukti, kol jūsų leidimas jums bus išduotas 😉

betafence panele ogrodzeniowe zenturo murek gabionowy zenturo mili 2018 05 24 133

Kaip kaimynas – kaimynui

Geriausia yra gyventi santarvėje su kaimynais. Tai taipogi yra nuoroda ir į aptvarus, kurie yra tarp gretimų žemės sklypų. Kadangi nėra teisinio įsipareigojimo aptveti jūsų nuosavybę, jūs negalite priversti jūsų kaimynų pastatyti bendrą tvorą ir dalintis išlaidomis. Tik tada, kai tvora jau yra sumontuota (net ir tada, kai jūs patys mokate už visas išlaidas), jūsų kaimynas privalo mokėti dalį išlaidų už tvoros renovaciją bei taisymą.

betafence panele ogrodzeniowe horizen sandacza mili 2016 11 24 347

Štai kodėl yra taip svarbu gerai susitarti su kaimynais dėl tvoros, kuria dalijatės kartu, rūšies, aukščio bei spalvos. Tai taipogi leis jums sumontuoti plokštes ar tinklelį būtent ant tos ribos, kuri yra tarp abiejų žemės sklypų, o tai yra daug geriau, negu sumontuoti šias plokštes ar tinklelius tik jūsų žemės sklypui. Jūs galite būti tikri, jog jūs mėgausitės rytiniu pokalbiu savo sode daug labiau turint bendrą dailią tvorą su kaimynais.

105220s 1beka

(Ne)saugūs įvažiavimo vartai

Vartai yra neatskiriama jūsų tvoros dalis. Jūs norite, jog vartai atrodytų įspūdingai bei nepriekaištingai atliktų savo darbą, be to tuo pačiu norite, jog jie būtų saugūs kiekvienam. Nors jūs ir neturite įsigyti CE sertifikato savo vartams, tačiau yra labai gerai užsisakyti įrenginį, kuris jį turėtų. Sertifikatas patvirtina jums, kad jūs užsisakėte įrenginį, kuris praėjo tam tikrus specializuotus testus ir yra saugūs naudojimui.

betafence panele ogrodzeniowe horizen mili 2018 02 26 126 kopia

Įrengiant vartus, jūs turite priisiminti tai, jog jie neturi atsidaryti už jūsų nuosavybės ribų ar iš dalies pasiekti jūsų kaimyno nuosavybę. Tuomet, jums gali reikėti išardyti vartus, kurie buvo sumontuoti pažeidžiant įstatymą. 

betafence panele ogrodzeniowe horizen klucze image1

ŠIOJE SVETAINĖJE NAUDOJAME SLAPUKUS TAM KAD PAGERINTUME JŪSŲ NARŠYMO PATIRTĮ Paspausdami ant betkurios nuorodos svetainėje duodate mums teisę naudoti slapukus. Privaatsuspoliitika