Ploty Betafence

Reikia pagalbos?

1000 characters left

Captcha code Atsvaidzināt attēlu

greenbau pobočka Betafence

Ikvépimas

Nuolatiniai ar laikini užpildai: ką pasirinkti savo turto priekiui ir šonams

betafence panele ogrodzeniowe horizen rajsko mili 2016 10 15 410 thumb640x480

Norite užsitikrinti ilgalaikį privatumą aplink savo namus, o galbūt norėtumėte turėti galimybę apsigalvoti?

Priekiniai aptvarai

Namo priekis paprastai yra visa jūsų turto demonstracija. Tačiau taip pat jis turi būti patrauklus ir tvirtas. Aišku, dažniausiai iš pradžių žinote, kaip jis turi atrodyti, kad atitiktų namo architektūrą ir spalvą. Tikriausiai, kaip ir dauguma lenkų, jūs pasirinksite vertikalius arba horizontalius palisadus.

Atsižvelgiant į jūsų privatumo poreikį, gausite skirtingų pločio plokštes. Aukštas privatumo lygis yra užtikrinamas plataus horizontalaus profilio (Horizen tvora). Tačiau, norėdami pabrėžti savo turto grožį, naudokite siaurus vertikalius profilius (Barofor Round arba Square plokštes).

114375s 1bekabetafence panele ogrodzeniowe barofor round

Prisiminkite: nuolatinės priekinės tvoros stiliaus ir išvaizdos pakeitimas paprastai reikalauja išardyti visus jos elementus (įskaitant užcementuotus dirbinius).

Šoniniai aptvarai

Prieš kelerius metus šoninėse tvorose vyravo regzti tinkleliai (Resitor), o tuomet surišami kilpomis ritiniai (Pantanet). Šiomis dienomis išpopuliarėjo tvoros plokštės su 3D efektu (Nylofor).

2552s 1beka

Jūsų tvora greičiausiai priklausys nuo jūsų santykių su kaimynais. Jūsų rytinis pokalbis bus lengvesnis su skaidriais tinklais arba plokštėmis. Tačiau jei jūsų sodas įsivaizduojama kaip rami ir privati vieta, jums keisti tvoros visai nereikia. Galite tiesiog naudoti plastmasinius užpildus. Jie gali slankioti plokščių angomis  vertikaliai (Screeno Line tinklai) arba supinti horizontaliai (Colorado juosta).

Svarbus patarimas: privatumo lygis priklauso nuo jūsų kūrybinės vaizduotės. Galite patalpinti tinklus ar juostas kas antrą, trečią ar ketvirtą angą, padidinant tvoros skaidrumą.

Keičiamosios tvoros

Jeigu žinote, kad jums tam tikri dalykai tampa nuobodūs ir patinka pokyčiai, apsvarstykite galimybę įsidiegti PetraZen ar Zenturo gabionų sienas. Išorinės plokštės bus vienodos, tačiau laikas nuo laiko galite pakeisti jų užpildymą (su įvairių akmenų spalvomis, vulkaninėmis uolienomis ar stiklu). Atsižvelgiant į pildomų elementų dydį, jūs išgausite įvairius privatumo ir triukšmo mažinimo lygius.

152626s 1beka117132s 1beka

ŠIOJE SVETAINĖJE NAUDOJAME SLAPUKUS TAM KAD PAGERINTUME JŪSŲ NARŠYMO PATIRTĮ Paspausdami ant betkurios nuorodos svetainėje duodate mums teisę naudoti slapukus. Privaatsuspoliitika