Ploty Betafence

Reikia pagalbos?

1000 characters left

Captcha code Atsvaidzināt attēlu

greenbau pobočka Betafence

Ikvépimas

Nylofor sistema – aptvarai gamykloms ir dirbtuvėms

105383s 1beka thumb640x480

Dėl savo pobūdžio gamyklų ir dirbtuvių vietos reikalauja atitinkamos turto garantijos ir apsaugos nuo patekimo neleistiniems žmonėms. Nylofor 2D ir Nylofor 3D sistemos garantuoja aukštą saugumo lygį tokioms vietoms.

Nylofor sistema susideda iš sunkiasvorių suvirintų plokščių, paprastai montuojamų ant stačiakampių stulpų ir užpildytų Nylofor stumdomais arba Robusta slankiojančiais vartais. Priklausomai nuo sistemos tipo, plokštės yra horizontaliai profiliuotos, o tai daro jas tvirtesnėmis (Nylofor 3D), arba sustiprintos dvejais didelio skersmens horizontaliaisiais laidais (Nylofor 2D). Toks tvoros dizainas užtikrina aukštą saugumą ir, dėl savo galimybės įrengti beveik bet kokio ilgio stumdomus vartus, užtikrina patogų įvažiavimą į gamyklą ar dirbtuvių aikštelę didelėms transporto priemonėms.

105493s 1beka146909s 1beka

Nylofor sistema puikiai tinka apsaugoti Orlen kuro terminalą Mosciskoje, kur buvo panaudota Nylofor 3D, ir Akordeonų mintuvų gamykloje (Nylofor 2D, bendras tvoros ilgis 2300 m), taip pat nuomojamiems VGP sandėliams Slovakijoje (Nylofor 3D).

betafence panele ogrodzeniowe nylofor 3d orlen 1

Gamyklų ir dirbtuvių atvejų, kurioms dažnai reikia šimtų ar net tūkstančių metrų aptvarų, taip pat svarbu, kad visos Nylofor sistemos būtų išskirtinai atsparios korozijai. Dėl naujausios dengimo technologijos joms nereikia reguliarios priežiūros, tai žymiai supaprastina naudojimą ir užtikrina nepriekaištingą tvoros išvaizdą, kuri dažnai prisideda prie įmonės pirmojo įspūdžio daugeliui metų.

betafence panele ogrodzeniowe nylofor 2d akebono brake dsc 0041

ŠIOJE SVETAINĖJE NAUDOJAME SLAPUKUS TAM KAD PAGERINTUME JŪSŲ NARŠYMO PATIRTĮ Paspausdami ant betkurios nuorodos svetainėje duodate mums teisę naudoti slapukus. Privaatsuspoliitika