Ploty Betafence

Reikia pagalbos?

1000 characters left

Captcha code Atsvaidzināt attēlu

greenbau pobočka Betafence

Ikvépimas

Padidinkite savo privatumą!

betafence przeslony screeno line 115795s 1beka thumb640x480

Novatoriška aptvarų sistema yra ne tik apsauganti namą Ir jo gyventojus nuo peržengėjų, bet ir garantuoja ramų ir tylų laiką jūsų sode. Akivaizdu, kad pastarasis veiksnys priklauso nuo jūsų individualių poreikių ir kaimynų. Jeigu gyvensite ramioje vietoje, toli nuo triukšmingų gatvių, būsite laimingi ir su įprastomis plokštėmis ir tinkleliu. Bet ką darytumėte, jeigu, deja, jūsų sodas neapsaugotas nuo praeivių ir smalsių kaimynų, nuo kurių norisi pailsėti? Jūsų sprendimas yra plokščių užpildai.

117209s 1beka

Paprastas būdas padidinti privatumą

Populiariausios Betafence plokščių sistemos pagamintos taip, kad papildytų jas minėtais užpildais. Kas yra užpildai? Užpildai yra lentos arba juostos, pagamintos iš saugaus plastiko ar medžio, kurios gali būti greitai sumontuotos, kad iš karto galėtumėte naudotis visišku privatumu.

Mes parengėme sprendimus, skirtus Bekafor ir Nylofor sistemoms:

337s 1beka

  • Collfort – medinės lentos, pagamintos iš Nordic pušies, skirtos Bekafor Classic plokštėms. Dėka natūralios struktūros jos tobulai prisiderina soduose, kuriuose dominuoja medžiai ir krūmai.

betafence przeslony screeno line dsc8482

  • Screeno Line – plokštės pagamintos iš PVC, skirtos Bekafor Classic plokštėms taip pat Nylofor 3D, 3D Pro ir 3D Light II plokštėms. Jas galima įsigyti daugelio spalvų, įskaitant šviesaus ar tamsaus medžio imitacijos.

betafence siatka zgrzewana pantanet przeslony colorado p1110697

  • Colorado – juostos, parduodamos ritinėliais, padarytais iš HDPE, skirtos Nylofor F, 2D ir 2D Super plokštėms. Galite jas įsigyti įvairių spalvų intervale pagal individualų užsakymą.

betafence przeslony screeno wave dsc0299

  • Screeno Wave – juostos, parduodamos ritinėliais, padarytais iš PE, skirtos Nylofor 2D ir 2D Super plokštėms, labai atsparios UV radiacijai.

12833s 1beka

Mažiausios pastangos, maksimalus pasitenkinimas

Labai lengva įdiegti užpildus. Lentos turi būti tik įstumtos į stulpų perdangas, o tada vertikalios lentos turi būti prisuktos su horizontaliomis lentomis ar pritvirtintos specialiais spaustukais. Norėdami sužinoti daugiau, žiūrėkite čia ir čia.

Jeigu naudojate Screeno Wave juostas, turėtumėte naudoti specialius F-LOX Super stulpus, kurie naudojami pritvirtinant juostelės galus horizontaliai per perdangą. Be to, turėtumėte naudoti montavimo atraižą.

Svarbu, kad ir lentos, ir juostos gali būti montuojamos ne tik visoje plokštėje, bet ir keliose pasirinktose vietose. Tai leis jums jas naudoti dekoratyviniais tikslais.

Baigus montuoti Betafence užpildus, galėsite mėgautis norimu privatumu ir gerai leidžiamu laiku savo sode.