Ploty Betafence

Reikia pagalbos?

1000 characters left

Captcha code Atsvaidzināt attēlu

greenbau pobočka Betafence

Ikvépimas

Sodo tinklas ne tik Jūsų sodui

Ieškote įkvėpimo kaip unikaliai dekoruoti savo namus? Išbandykite Casanet ir Hexanet tinklus.

Read more ...

Bekafor Prestige – garantuotai stilinga tvora

Renkantis savo kiemui tvorą turėtumėt atsižvelgti ne tik į praktinius aspektus, bet taip pat atkreipti dėmesį ir į ilgaamžiškumą, montavimo sudėtingumą bei sistemos užbaigtumą. Estetika ir darna su aplinka taip labai svarbu. Reiktų stengtis, kad tvora, namas ir kiemas sudarytų harmoningą visumą.

Jeigu ieškote stilingos dekoratyvinės tvoros- Bekafor Prestige- puikus pasirinkimas. Tai tinkama alternatyva kalvystės gaminiams, bei tuo pačiu užtikrinanti patikimą Jūsų namo ir kiemo apsaugą.

Read more ...

Komfortiški slenkantys vartai

Įvažiavimo vartai reprezentuoja Jūsų namus ar įmonę ir yra labai svarbus visos aptvėrimo sistemos komponentas, todėl vartus patariama rinktis tik gerai apgalvojus. Vartai turėtų tinkamai derėti su kiemo tvora, bet nereiktų pasikliauti vien tik savo skoniu, nes pasirenkant svarbu įvertinti ir savo teritorijos ypatumus, dėl ko gali reikti specialių sprendimų.

Slenkantys vartai ypač pasiteisina teritorijose, kurios yra plačios, bet neturi daug vietos viduje, nes slenkantys vartai atsidarydami/užsidarydami išilgai tvoros nepatenka į pravažiavimo erdvę. Šis sprendimas leidžia transporto priemones patogiai statyti net ir ant įvažiavimo.

Read more ...

Ką svarbu žinoti renkantis slenkančius vartus

Patartina prieš perkant slenkančius vartus turėti atsakymus į kelis svarbius klausimus. Tai padės išvengti neteisingo sprendimo pasirinkimo ir problemų vartus naudojant ateityje.

Read more ...

Susikurkite privatumą

Mes bandome būti atviri ir socialiai aktyvūs, bet karts nuo karto mums reikia truputį privatumo. Ypač kai savo kieme su draugais kepame šašlykus, norime tyloje paskaityti knygą ar nuo praeivių norime paslėpti komposto dėžes.

 

Read more ...