Ploty Betafence

Reikia pagalbos?

1000 characters left

Captcha code Atsvaidzināt attēlu

greenbau pobočka Betafence

Ikvépimas

Kaip įsirengti sau tvorą, o kaimynams – meno kūrinį?

Išorėje – nusilupę dažai, krūva medinių lentų ir surūdijusių skardų. Jūsų pusėje – natūralus grožis iš akmenų, medžio ar plytų. Suvirinto tinklo gabionų konstrukcijos kiekvieno sodo aplinką gali pakeisti į elegantišką ir žavinčią.

Žmonių populiacija nuolat didėja, nauji namai statomi vis arčiau vienas kito. Kaimynai per savo langus aiškiai gali matyti vienas kito namus ir kiemus. Gerai prižiūrimas kiemas su daug įvairiausių gėlių džiuginantis vaizdas, bet kas, jeigu kiemas neprižiūrėtas, nuo sienų atsilupinėję dažai ar viskas atrodo apleistai?

Suoliukai, kėdės, stalai ir ... labirintai iš gabionų

Mes galime rasti daugybę priemonių, suteikiančių kiemui jaukumo. Nuo plastikinių kėdžių ir stalų iki metalinių, medinių ar pintų baldų.

O ką manote apie savo kiemo aplinkos formavimą naudojant gabionus – ar Jus tai nustebintų?

 

Read more ...

ELEGANTIŠKI NAMAI su antracito spalva

Tinka bet kokia spalva, jeigu ji yra žalia

Anksčiau visos tvoros būdavo dažomos žalia spalva. Kodėl?
  • Pirmiausia – visi manydavo, kad pagrindinė tvoros funkcija yra žymėti nuosavybės ribas, bet ji neskirta naudoti kaip eksterjero dekoro dalis.
  • Antra – buvo įsitikinimas, kad tik žalios spalvos aptvėrimai atrodo gražiai ir natūraliai – visai kaip anksčiau buvo manoma, kad kompiuteriai turi būti tik pilki, kol Apple apvertė šį požiūrį „aukštyn kojom“.

Read more ...

ŠIOJE SVETAINĖJE NAUDOJAME SLAPUKUS TAM KAD PAGERINTUME JŪSŲ NARŠYMO PATIRTĮ Paspausdami ant betkurios nuorodos svetainėje duodate mums teisę naudoti slapukus. Privaatsuspoliitika