Ploty Betafence

Reikia pagalbos?

1000 characters left

Captcha code Atsvaidzināt attēlu

greenbau pobočka Betafence

Ikvépimas

Paprasta ar dekoruota tvora?

betafence dubai projects 4 800w thumb640x480

Paprasta ar dekoruota? Jums bus lengviau pasirinkti tvorą, kai suprasite, kad tai yra jūsų namo ir viso turto zenitas.

Novatoriškas dekoratyvinis stilius: Decofor

Norite pabrėžti klasikinį savo nuosavybės architektūros stilių, bet neturite Rockefeller stiliaus gyvenamosios vietos? Pasirinkite įspūdingą Decofor plokščių sistemą, kuri yra puiki alternatyva nukaltoms tvoroms.

Decofor taps tikru jūsų nuosavybės akcentu. Jos stilius primena nukaltus aptvarus, bet tuo pačiu metu, dėka jos struktūros, yra ganėtinai lengva.

Jūs galite rinktis Iš dviejų plokščių tipų: Acro, kad suteiktų išlenkimą, arba Retro, kad galėtumėte turėti horizontalią tvorą.

12468s 1beka

Sukurkite savo tvorą su Zenturo

Zenturo – daugiau nei tvora. Tai priemonė sukurti erdvę, kuri siūlo beveik neribotą pranašumą. Viena iš jų yra stilingų elegantiškų savybių apsauga.

Įvairių angų su dvigubais pakaitomis suvirintais horizontaliais juostų deriniais kombinacija suteikia puikių rezultatų: unikalus dizainas ir nesudėtinga išvaizda. Be to, ji turi metalo antracito spalvą.

Tam, kad būtų sukurtas pramoninio stiliaus tvora, Zenturo plokštes galite užpildyti plastikiniais elementais ir sutvarkyti jas bet kokiu grafiniu būdu.

139949s 1beka

CreaZen: natūralu

Jūs galite pabrėžti novatorišką savo turto charakterį, pasirinkdami CreaZen palisado sistemą: priešingai nei tradicinis palisadas, ji nėra nuobodi. Ji išskiria gamtos įkvėptu dizainu, kuriame susikerta vertikalūs profiliai, todėl jaučiamos asociacijos su natūraliu kraštovaizdžiu.

panele ogrodzeniowe creazen composition betafence

Arba galbūt jūs teikiate pirmenybe universaliam sprendimui? Pasirinkite Bekafor Classic

Kas padaro jį puikiai tinkamą apsaugoti bet kokį turtą, nepriklausomai nuo jo architektūrinio stiliaus? Dėl savo paprastos struktūros, Bekafor Classic švelniai prisitaikys jūsų sode ir pabrėš jūsų namų grožį ir stilių. Tačiau sistema yra daug daugiau nei tik fonas. Tai yra tikras pagalbininkas, užtikrinantis, kad jūs ir jūsų šeima pasijustų saugiai.

11004s 1beka

ŠIOJE SVETAINĖJE NAUDOJAME SLAPUKUS TAM KAD PAGERINTUME JŪSŲ NARŠYMO PATIRTĮ Paspausdami ant betkurios nuorodos svetainėje duodate mums teisę naudoti slapukus. Privaatsuspoliitika