Ploty Betafence

Reikia pagalbos?

1000 characters left

Captcha code Atsvaidzināt attēlu

greenbau pobočka Betafence

Ikvépimas

Paslėpti save ar pasirodyti?

 betafence panele ogrodzeniowe zenturo murek gabionowy zenturo mili 2018 05 24 129

 Norite pajusti privatumą savo sode ar norite visiems jį pademonstruoti? Jūs galite daryti bet ką su naujoviška tvora.

Kodėl taip triukšminga!

Ar gyvenate prie judraus kelio arba turite kaimyną, kuris mėgsta „pasidaryk pats“? Na, geriausia išeitis būtų pastatyti akmeninę gabiono sieną. Jūs galite įsirengti tik kelias dalis, pavyzdžiui, kad apsuptumėte savo sodo barbekiu. Taip pat galite apsupti visą savo žemės nuosavybę akmenine siena.

Akmeninės gabiono sienos yra iki 2 metrų aukščio, tad niekas nesugebės net žvilgtelėti į jūsų valdas. Kuo mažesni akmenys naudojami užpildui, tuo geresnis slopinimo efektas.

Prisimink! Akmenys negali būti mažesni negu skydo angos, kitaip jie iškris.

Geriausias patarimas: Jūs pasieksite geriausią slopinimo efektą, jei sieną lėtai pripildysite akmenų sluoksniais ir atsargiai talpinsite individualius akmenis vienas prie kito.

betafence murek gabionowy stonewall 03betafence murek gabionowy stonewall 05 thumb640x480

Saugokis mano grožio!

Prireikė kelių mėnesių sunkaus darbo, bet buvo verta! Dabar jūsų sodas pilnas mažų tiltų, tvenkinių ir spalvotos gėlės yra jūsų pasididžiavimas bei garbė. Jei norite dar labiau pasirodyti, naudokite mūsų minimalistinę CreaZen tvorą.

Ji labai skaidri ir atkreipia dėmesį su savo netaisyklingu profilio išsidėstymu, kuris imituoja medžių kamieną ir šakas. Galite pasirinkti tvoros spalvą, kad suderintumėte su dominuojančia jūsų sodo spalva – arba kontrastuoti, priklauso, ką mėgstate.

Prisimink! Pagrindinė CreaZen funkcija yra atstovaujanti. Tvora nustato žemės nuosavybės ribas, tad ji nepilnai apsaugos nuo įsibrovėlių.

Geriausias patarimas: Pasivaikščiok aplink kaimynystę ir patikrink kaimynų tvoras. Jei jie nenaudoja panašių kaip CreaZen skydų, tavo sprendimas be abejo juos nustebins!

panele ogrodzeniowe creazen betafence obraz1

Negaliu nuspręsti

Apsidengti ar ne? Vis dar nesi tikras, kas geriau? Mes siūlome suderinti abu jūsų poreikius. Išsirinkite tvorą, kuri turės keičiamas Zenturo Super gabiono sienos dalis ir atskiras vienodas plokštes. Tai suteiks jums daugiau privačios erdvės ir šiek tiek išorės vėjelio.

Prisimink! Gabiono siena yra platesnė negu skydinė tvora. Apgalvokite, ar jūs norite montuoti atskirus skydus išorinėje ar vidinėje plokštės pusėje.

Geriausias patarimas: Leiskite savo vaizduotei pašėlti! Vietoj atskirų dalių galite įsirengti 2 prie 1 kombinaciją (2 sienos dalys + 1 skydas), 2 prie 2 ar bet kokią kitą kombinaciją, kurią sugalvosite.

betafence panele ogrodzeniowe zenturo murek gabionowy zenturo mili 2018 05 24 123betafence panele ogrodzeniowe zenturo murek gabionowy zenturo mili 2018 05 24 125

ŠIOJE SVETAINĖJE NAUDOJAME SLAPUKUS TAM KAD PAGERINTUME JŪSŲ NARŠYMO PATIRTĮ Paspausdami ant betkurios nuorodos svetainėje duodate mums teisę naudoti slapukus. Privaatsuspoliitika