Ploty Betafence

Reikia pagalbos?

1000 characters left

Captcha code Atsvaidzināt attēlu

greenbau pobočka Betafence

Ikvépimas

PetraZen: nauja gabionų siena iš Betafence

betafence murek gabionowy petrazen thumb640x480

Patvarios, daugiafunkcinės ir vizualiai patrauklios, tai mūsų naujų PetraZen gabionų sienų bruožai.

Mes žinome kokios populiarios yra Zenturo gabionų sienos, dėl to mes nusprendėme išplėsti savo asortimentą ir parengėme visiškai naują produktą PetraZen. PetraZen yra atsakas klientams, ieškantiems harmoningo dizaino ir patogumo, taip pat tiems, kurie vertina privatumą ir saugumą.

betafence murek gabionowy petrazen 212

Nylofor F kaip naujos sienos pagrindas

Nylofor F plokštės yra svarbiausias elementas PetraZen gabionų sienoje. Jie padaro tarpą: Nylofor lakštai yra sujungti su daugiafunkcinėmis jungtimis ir tada pripildyti kliento pasirinktomis medžiagomis. Mes pasirinkome plokštes dėl jų beprecedentinčio standumo ir patvarumo, kuris persikelia į gabionų sienos stabilumą.

Minėtos jungtys suteikia visiškai naujus montavimo variantus. PetraZen sienų perdangas galima sumontuoti bet kokiu kampu, kuris leidžia reguliuoti kiekvieną tvoros sluoksnio tipą ir atrodyti originaliai.

betafence murek gabionowy petrazen mili 2016 08 29 175

Be to, nuotolio laikikliai yra naujovė gerokai palengvinanti sienos montavimo procesą. Dėka jiems būdingų kabliukų, jie leidžia greitai pakabinti ir stabilizuoti plokštes ir sienos struktūras. Dėl šios priežasties, jums nereikia laikyti Nylofor visą montavimo laiką. Tai svarbu todėl, nes plokštės gali sverti net iki kelių dešimčių kilogramų.

Pripildymo forma nesikeičia. Kaip ir Zenturo atveju, PetraZen gali būti pripildyta bet kuria kliento pasirinkta medžiaga. Akmenys dažnai populiariausi, nors kai kurie vartotojai nusprendžia užpildyti sieną mediena ar net stiklu. Užpildymo pasirinkimas turi priklausyti nuo viso turto projekto.

betafence murek gabionowy petrazen mili 2016 08 29 190

PetraZen sienų pritaikymas

Yra daug naujos sienos pritaikymų galimybių. Tai gali būti stovinti tvora, papildanti reguliarias plokštes, taip pat ir atskirianti turto sieną.

Kaip ir Zenturo, PetraZen būdingas maksimalus neskaidrumas. Tai reiškia padidėjusį saugumo jausmą sode, kadangi ji dengia gyventojus nuo praeivių žvilgsnių. Komfortą taip pat padidina triukšmo slopinimo savybės, kurios ypač svarbios namų, esančių netoli judrių gatvių. PetraZen taip pat sumažina kvapų skverbimąsi iš išorės, kas tikrai gerina gyvenimo kokybę.

PetraZen gabionų siena yra kitas produktas, kuris patenkins bet kokį vartotoją, kuris vertina ramybę, taiką ir saugumą namuose.

Mes taip pat sukūrėme interneto įrankius, kurie leis jums sužinoti daugiau apie produktą:

  1. Produkto lakštai betafence.lt http://www.betafence.lt/gabionai/gabionai/petrazen
  2. Parsisiųsti produkto skrajuteshttp://www.ogradzamy.pl/pliki-do-pobrania/katalogi-rozwiazan/?page=3https://www.betafence.pl/pl/katalogi-rozwiazan
  3. Montavimo video pamokos https://www.youtube.com/watch?v=kYWlUU6w_us
    https://www.youtube.com/watch?v=NcNvGnopmLI
  4. Montavimo instrukcijos http://www.betafence.lt/download/products/generic/gabionai/PetraZen_installation%20manual_LT_2016-11-18.pdf

ŠIOJE SVETAINĖJE NAUDOJAME SLAPUKUS TAM KAD PAGERINTUME JŪSŲ NARŠYMO PATIRTĮ Paspausdami ant betkurios nuorodos svetainėje duodate mums teisę naudoti slapukus. Privaatsuspoliitika