Ploty Betafence

Reikia pagalbos?

1000 characters left

Captcha code Atsvaidzināt attēlu

greenbau pobočka Betafence

Ikvépimas

Pigi tvora – brangi priežiūra

123808s 1beka thumb640x480

Pinigų sutaupymas perkant ir montuojant pigią tvorą tėra iliuzija. Geriau skirti didesnę sumą ir džiaugtis problemų nekeliančia tvora daugelį metų.

Žemos kainos visuomet vilioja, ypatinagi kai iš pirmo žvilgsnio nėra didelio produktų kokybės skirtumo.Bet tvorų atveju skirtumas gali būti esminis. Perkant tinklus ir tvoras neverta taupyti kiekvieno cento. Kodėl? Į šį klausimą pamėginsime detaliai atsakyti.

108771s 1beka large

Pigesni produktai

Tvoros plokštės ir tinklo kaina tiesiogiai priklauso nuo jų gamybai panaudotų medžiagų kokybės. Tai labiausiai susiję su apsauginėmis dangomis. Pigesnių tvorų modelių apsauginio sluoksnio tarnavimo laikas gerokai trumpesnis ir jis sparčiai dėvisi esant drėgmei. Be to, pigios dangos pagamintos iš toksiškai kenksmingų junginių kurie išsiskiria į atmosferą ir daro neigimą poveikį gamtai bei žmonėms.

Santykinai brangesnio aptvėtimo sprendimo pasirinkimas užtikrina ilgalaikį tarnavimą be dažnos priežiūros ir tvoros elementų keitimo. Tai reiškia sutaupytus pinigus ilgalaikėje perspektyvoje.

betafence dom goszyce decofor p1100117 large

Savarankiškas montavimas

Teoriškai, modernios tvoros plokštės ir tvoros tinlai yra lengvai montuojami ir tai galima atlikti patiems, tačiau jei abejojate savo galimybėmis patikėkite šiuos darbus specialistams.

Priežastis paprasta: pagal pagrindinių tvorų gamintojų taisykles, įskaitant Betafence: “Žala atsiradusi montuojant tvorą nesilaikant gamintojo instrukcijų nėra garantijos subjektas ir remonto išlaidos nėra kompensuojamos Betafence.”Taigi, sutaupytas lėšas montavimui gali tekti panaudoti remontui.

Siekiant išvengti papildomų išlaidų rekomenduojame rinktis aukštos kokybės tvoras ir naudoti speciaistų montavimo paslaugas.

ŠIOJE SVETAINĖJE NAUDOJAME SLAPUKUS TAM KAD PAGERINTUME JŪSŲ NARŠYMO PATIRTĮ Paspausdami ant betkurios nuorodos svetainėje duodate mums teisę naudoti slapukus. Privaatsuspoliitika