Ploty Betafence

Reikia pagalbos?

1000 characters left

Captcha code Atsvaidzināt attēlu

greenbau pobočka Betafence

Ikvépimas

Pirkimo vadovas

betafence siatka pantanet essential fr 6 thumb640x480

Yra keletas veiksmų, kuriuos galite atlikti prieš įsigyjant tvorą iš parduotuvės. Pateiksime svarbiausius dalykus:

Išmatuokite savo sklypą

Geriausias būdas tai atlikti, paėmus popieriaus lapą nusipiešti savo sklypą. Tada, pasižymėkite visas puses, kuriose norite tverti tvorą. Taip pat pažymėkite ir kampus (t.y. tas vietas, kuriose tvora keičia kryptį)

Svarbu! Kai kurios tvorų rūšys turi skirtingos rūšies kampų stulpus arba būna stulpų, kuriems reikia papildomų sutvirtinimų (pavyzdžiui, "Resitor" tvoros).

c0 43095 tn

Būtinai nepamirškite pasižymėti ir tų vietų, kur tvoros nebus (vartus, sienas ar netgi medžius, kurie auga teritorijoje, kurioje statysite tvorą). Galiausiai, nubrėžkite vartus ir įėjimus.

Svarbu! Didžioji dalis tvorų sistemų yra pagamintos iš standartinio dydžio detalių. Stenkitės savo tvorą suprojektuoti taip, kad panaudotumėte visas detales. Nestandartinio dydžio plokštės ir vartai dažniausiai yra žymiai brangesni ir reikalauja daugiau laiko laukti, kadangi yra gaminami pagal užsakymą.

Nustatykite saugumo lygį

Jūsų tvora gali atlikti keletą vaidmenų:

  • žymėti jūsų sklypo teritoriją (Resitor sunerto tinklo ir Pantanet suvirinto tinklo),
  • apsaugoti vaikus ir augintinius nuo išėjimo iš teritorijos (Bekafor Classic arba Zenturo plokštės),
  • apsaugoti savo turtą nuo išorinių įsibrovėlių (Nylofor ar netgi Securifor plokštės),
  • slopinti mašinų skleidžiamą triukšmą ir užtikrinti privatumą (PetraZen ir Zenturo Super gabiono sienos).

2876s 1beka117158s 1beka

Prieš pasirenkant tvoros spalvą ar formą, pagalvokite, kokią paskirtį jūsų tvora turi atlikti. Tai apribos jūsų pasirinkimų gausą iš parduotuvėje esančių tvorų.

Svarbu! Jeigu jūs gyvenate nuošalioje vietoje ir kyla grėsmė, kad gali įsilaužti įsibrovėliai, investuokite į patvaresnes, plokščių tvoras.  Sunerto ar suvirinto tinklo tvoros yra pagamintos iš plonos vielos, kurias galima perkirpti net ir su sodo žirklėmis, todėl jos neužtikrina tinkamo saugumo lygio.

Išsirinkite savo tvoros spalvą

Kai renkatės tvorą, dažniausiai namas jau yra pastatytas. Atsistokite priešais savo namą ir pagalvokite, ar norite, kad jūsų tvora sutaptų su pastato architektūra, ar priešingai, jog skirtusi ir sudarytų kontrastą.  Abu sprendimai nėra blogi, tai visiškai priklauso nuo jūsų skonio.

betafence panele ogrodzeniowe horizen sandacza mili 2016 11 24 345

Taip pat verta suderinti savo tvoros ir namo formą: stačiakampės arba kvadratinės struktūros atrodo geriau su horizontaliomis plokštėmis (tokiomis kaip Horizen), o šlaitinio stogų namams labiau tinka vertikalios metalinės tvoros (iš Barofor serijos)

Svarbu! Pernelyg neįsijauskite su savo vaizduote. Daugelis gamintojų siūlo tik kelias, standartines spalvas. Už nestandartines spalvas dažniausiai reikia sumokėti papildomą mokestį ir reikalauja daugiau laiko laukti, kadangi yra gaminamos pagal užsakymą.

ŠIOJE SVETAINĖJE NAUDOJAME SLAPUKUS TAM KAD PAGERINTUME JŪSŲ NARŠYMO PATIRTĮ Paspausdami ant betkurios nuorodos svetainėje duodate mums teisę naudoti slapukus. Privaatsuspoliitika