Ploty Betafence

Reikia pagalbos?

1000 characters left

Captcha code Atsvaidzināt attēlu

greenbau pobočka Betafence

Ikvépimas

Pirkti iš tiekėjo ar parduotuvės? Teisingas būdas įsigyti tvorą

betafence panele zenturo z tasma pefro 132712s 1beka thumb640x480

Ketinate įsigyti naują tvorą? O galbūt tik kelis komponentus turimai tvoros sistemai? Sužinokite kodėl geriausia tvorą ar jos dalis užsisakyti tiesiai iš tiekėjo.

Daugelis pirkėjų yra viliojami žemomis kainomis statybos prekių parduotuvėse. Be abejonės kaina yra svarbus aspektas renkantis betkokią prekę, tačiau suma investuota dabar atsiperka ateityje.

Aukščiausia kokybė

Aukštesnė kaina nėra be pagrindo. Ją lemia nepriekaištingas užbaigimas ir panaudotos aukščiausios kokybės medžiagos. Kai užsakote produktą tiesiai iš tiekėjų ar oficialių atstovų galite būti tikri, kad tvora tarnaus daugelį metų.

Tvoros plokštės, tinklai ar vartai neparduodadami statybos prekių parduotuvėse yra patikimesni, kadangi gaminami iš storesnės vielos, turi optimalų diafragmos dydį ir yra apsaugoti papildomais apsauginiais sluoksniais. Betafence gaminiai standartiškai padengiami cinku. Po to, dauguma jų padengiami milteline danga su poliesteriu ar PVC.

Toks gamybos metodas prailgina tvoros tarnavimo laiką, užtikrina atsparumą keičiantis atmosferos sąlygoms ( pvz. žemai temperatūrai ar krituliams) bei užtikrina, kad tvora nereiks rūpintis taip dažnai kaip renkantis pigiausius produktus.Rezultatas? Mažesnės išlaidos produkto gyvavimo ciklo laikotarpiu.

Aukštenę tvoros įsigytos iš oficialaus tiekėjo kokybę patvirtina ir suteikiama ilgesnė garantija. Pavyzdžiui, Betafence savo premium produktams suteikia 20-ties metų garantiją.

128839s 1beka largebetafence pantanet essential 800x600 188578s 1beka

Tiekėjo paalba

Perkant tinklą ar tvoros plokštes iš tiekėjo garantuojama pilna pagalba renkantis tinkamą modelį.Specialistai pasiūlys jums pilną tvoros sistemą įskaitant stulpus ir vartus.

Taip pat galite pridėti ir montavimo paslaugas. Dauguma tiekėjų siūlo ir jas.

1532s 1beka11346s 1beka large

Platesnis produktų asortimentas

Dar vienas privalumas – per tiekėjus galima užsisakyti nestandartines tvoros sistemas. Jie gali paruošti plokštes, tinklus, vartus ar stulpus pagal individualų kliento užsakymą. Tai gali būti kitokių išmataimų ar spalvų gaminiai lyginant su reguliariu produktų asortimentu.

Perkant produkciją iš oficilių tiekėjų užtikrinama aukščiasuia kokybė, platesnis pasirinkimas bei nereikalingos papildomos investicijos ateityje.

105220s 1beka108869s 1beka

 

ŠIOJE SVETAINĖJE NAUDOJAME SLAPUKUS TAM KAD PAGERINTUME JŪSŲ NARŠYMO PATIRTĮ Paspausdami ant betkurios nuorodos svetainėje duodate mums teisę naudoti slapukus. Privaatsuspoliitika