Ploty Betafence

Reikia pagalbos?

1000 characters left

Captcha code Atsvaidzināt attēlu

greenbau pobočka Betafence

Ikvépimas

Plienas geriau už medieną

betafence panele ogrodzeniowe zenturo 129042s 1beka thumb640x480

Medinės tvoros gali būti patrauklesnės, bet tik plieninės tvoros suteiks jums viską, ko tikitės iš namų apsaugos produktų: ilgalaikio saugumo ir ilgaamžiškumo.

Mediena turi ilgiausią istoriją kaip tvoros medžiaga. Ji yra lengvai prieinama, dažnai lengviausiai įperkama ir labai maloni akiai. Daug arčiau gamtos negu plienas ir betonas, medis atrodo draugiška ir lengvas. Jūs netgi galite pasakyti, kad tai turi sielą.

2603s 1beka

Plieno tvoros privalumai

Tačiau, deja, čia ir baigiasi medienos privalumai. Kalbant apie patvarumą ir saugumą, kitos medžiagos, pavyzdžiui, plienas, yra daug efektyvesnės.

Plieninės plokštės ir tinkleliai iš tiesų yra daug patvaresni už medieną, ir yra atsparūs aplinkos veiksniams. Tiksliau, kai mes pasirenkame modelius, padengtus antikorozinėmis dangomis (tai yra Betafence standartas). Tai užkirs kelią net temperatūros kaitai ir intensyviam lietui, kuris gali pažeisti tvorą.

Taip pat verta paminėti, kad tvora nereikalauja dažnos priežiūros. Vieną kartą apsaugotos plieninės plokštės tarnaus jums daugelį metų. Iš kitos pusės, mediena turi būti reguliariai gruntuojama ir dažoma, kad išlaikytų savo savybes ir garantuotų ilgaamžiškumą.

Metalinės tvoros taip pat yra saugesnės, nes jas sunkiau sugadinti ir lengviau aprūpinti papildomomis saugumo priemonėmis. Tokių priemonių pavyzdys gali būti aštrūs kraštai, užkertantys kelią perlipti tvorą.

12181s 1beka

Medžio ir plieno derinys

Tačiau yra ir sprendimas, kuris sujungia plieno patvarumą ir medžio žavesį. Užpildas. Sistema pagrįsta metalinėmis plokštėmis, kurios užtikrina ilgaamžiškumą ir saugumą. Plokštės yra užpildomos medinėmis lentomis, kurios leidžia tvorai atrodyti natūraliai.

108869s 1beka145789s 1beka

Užpildai gerina estetiką ir privatumą. Jūs tiktai turite panaudoti juos palei visą tvorą, kad gautumėte visišką neskaidrumą ir atskirtumėte savo turtą nuo smalsių praeivių ir kaimynų.

Taigi, jei esate medžio entuziastas, mūsų plieninių plokščių ir medinių užpildų derinys jums bus idealus sprendimas.

ŠIOJE SVETAINĖJE NAUDOJAME SLAPUKUS TAM KAD PAGERINTUME JŪSŲ NARŠYMO PATIRTĮ Paspausdami ant betkurios nuorodos svetainėje duodate mums teisę naudoti slapukus. Privaatsuspoliitika