Ploty Betafence

Reikia pagalbos?

1000 characters left

Captcha code Atsvaidzināt attēlu

greenbau pobočka Betafence

Ikvépimas

Plieninių tvorų pranašumai prieš plastikines

108958s 1beka thumb640x480

Jei klausiate savęs kokios medžiagos tvorą išsirinkti, šis straipsnis įtikins jus atmesti plastiko variantą ir rinktis plieną.

Nepaisant to, kad lietuviai kiekvienais metais uždirba vis daugiau ir daugiau,dauguma mūsų pirkinių yra ilgalaikiai ir orientuoti į kainą. Plastikinių tvorų populiarumą lemia žemesnės medžiagų kainos lyginant su metalinių tvorų.

Tačiau tuo plastikinių tvorų pranašumai ir baigiasi, nors ir tas pranašumas abejotinas. Mažesnis šio pasirinkimo ilgaamžiškumas gali tapti didelėmis išlaidomis ateityje. Todėl rekomenduojame plienines tvoras norint išvengti problemų ateityje.

2145s 1beka2594s 1beka

Žemas ištvermingumas ir atsparumas - plastiko Achilo kulnas

Plastikinių tvorų trūkumus galima vardinti valandų valandas, mes ketiname sutelkti dėmesį į tris svarbiausius, pradedant nuo lengvos struktūros. Akivaizdu, kad transporto ir montavimo metu tai gali tapti svarbiu dalyku, nes esant stipriems vėjų gūsiams tai gali sukelti apgadinimus ar net visišką tvoros sunaikinimą.

2686s 1beka10724s 1bekabrama przesuwna horizen set new small

Tai panašu į mechaninių pažeidimų atvejus ar bet kokį kitą poveikį. Atsitiktinė automobilio avarija gali ilgam sugadinti tvorą. Plastikinė tvora taip pat lengvai pastumiama plėšikui. Ji lengvai supjaustoma, sudeginama ar tiesiog sulaužoma.

Jos mažas atsparumas temperatūrai taip pat svarbus. Ekstremaliais atvejais, plastikinės tvoros gali išsilydyti ar net sudegti (degi medžiaga). Net nekalbant apie spartesnį blukimą.

Todėl, planuojat įsigyti tvorą, imkite tvirtas, ilgaamžes ir saugias medžiagas. Tinkamai pritvirtintas plienas čia geriausias variantas.

11346s 1beka12066s 1bekabetafence panel horizen panel set small

ŠIOJE SVETAINĖJE NAUDOJAME SLAPUKUS TAM KAD PAGERINTUME JŪSŲ NARŠYMO PATIRTĮ Paspausdami ant betkurios nuorodos svetainėje duodate mums teisę naudoti slapukus. Privaatsuspoliitika