Ploty Betafence

Reikia pagalbos?

1000 characters left

Captcha code Atsvaidzināt attēlu

greenbau pobočka Betafence

Ikvépimas

Priveržti varžtų ar kniedyti? Privalumai ir trūkumai

140430s 1beka thumb640x480

Du populiariausi tvorų plokščių ir stulpų montavimo metodai. Sužinokite apie jų svarbiausias savybes.

Jeigu paklausite, kuri surinkimo sistema yra geresnė, atsakymas nebus toks akivaizdus. Tai iš esmės priklauso nuo montuojančio žmogaus ir pačios plokštės specifikacijos. Svarbiausi priveržtų ir kniedytų varžtų privalumai ir trūkumai aptariami čia.

129056s 1beka

Elektrinėje sistemoje: kablinis varžtas ir fiksatoriai

Šis montavimo būdas reikalauja žinių ir įgūdžių, todėl jis paprastai naudojamas specializuotų paslaugų teikėjų. Jam būdingas proceso greitis įtakoja menka būtinybę išsaugoti atstumą tarp stulpų. Montavimą paspartina kampinių stulpų ir įvorių nebuvimas. Dvi tvoros pusės yra sukurtos sujungiant dvi plokštes.

Verta atkreipti dėmesį į tvirtą ir stabilų ryšį tarp plokščių ir stulpų, tarp šių elementų nėra beveik jokios vietos. Todėl plokštės yra mažiau linkusios į lenkimą.

11096s 1beka

Kita vertus, sunkiausia yra tai, kad reikia naudoti specialias žnyples surinkimui, todėl šis procesas yra sudėtingesnis, ypač jei nesate gana kvalifikuotas. Taip pat yra svarbu prisiminti, kad plokštės nėra sumontuotos ant stulpų ašių, kurios daro surinkimą sunkesnį, kai turite tvoros pagrindą.

Be to, atkreipkite dėmesį į apribotą galimybę prisitaikysi prie šlaitų — kiekvieną 20 cm šiuo atveju. Taip pat būtina naudoti specialius prailginimo stulpus, nes standartinio dydžio stulpai tikrai bus per trumpi.

prostokątny na obejmy large

Stulpai be skylių: kniedijami

Kitas surinkimo sprendimas, būtent kniedijimas, yra daug paprastesnis naudojimui, kuris tikriausiai todėl ir yra dažniau pasirenkamas pasidaryk pats gerbėjų, kurie nusprendžia pastatyti tvorą.

Be lengvesnio surinkimo, svarbiausias privalumas yra lankstumas prisitaikant prie šlaito, kuris leidžia lengvai pasirinkti stulpų aukštį. Dar svarbiau, kad plokštės montuojamos ant ašies, kuri palengvina pagrindo statybą.

s5004938 large

Sunkumai: poreikis išlaikyti tikslius atstumus tarp stulpų ir kampo naudojimo bei tarpinių įvorių. Yra erdvė tarp stulpų ir plokščių, kuri gali paveikti sistemos stabilumą.

Kaip matote, abu sprendimai turi savo privalumų ir trūkumų. Verta atsižvelgti į juos prieš pradedant surinkimą, siekiant priderinti juos su savo vietove ir įgūdžiais.

ŠIOJE SVETAINĖJE NAUDOJAME SLAPUKUS TAM KAD PAGERINTUME JŪSŲ NARŠYMO PATIRTĮ Paspausdami ant betkurios nuorodos svetainėje duodate mums teisę naudoti slapukus. Privaatsuspoliitika